16 лайфхаків, як економити на покупках в інтернеті

Інтернет-покупки займають вагоме місце в нашому житті: це зручно, швидко і зазвичай дешевше, аніж у звичайних торгових точках. Проте на інтернет-шопінгу можна економити додатково. Промокоди, кешбеки, розпродажі, акції для постійних клієнтів — це частини способів, за допомогою яких вдасться заощадити в онлайн-магазинах.

 1. Використовуйте кешбек-сервіси. Дивно, проте більшість людей не бажає витратити кілька хвилин часу, аби розібратися в умовах, і ще декілька секунд, щоб зареєструватися для отримання кешбеку. А це чудова нагода повернути частину коштів після покупки.
 2. Промокоди та купони на знижки. Перед тим, як відправляти товар у віртуальну козину, переконайтеся, чи пропонує продавець промокоди, знижки на продукцію.
 3. Банківські карти з кешбеком. Чимало фінансових установ пропонують спеціальні умови користування картами при оплаті онлайн. Тим, хто часто купує в інтернеті, варто поцікавитися умовами різних банків.
 4. Беріть участь у програмах лояльності магазинів. Багато торгових точок пропонують постійним клієнтам брати участь у програмах лояльності. Не варто нехтувати такою пропозицією, адже вона дозволяє суттєво заощадити кошти.
 5. Кобрендові карти для оплати товарів у певному магазині. Такий тип карт — це окремий банківський продукт, розроблений спільно з партнерами фінансової установи. Використання карти дає можливість купувати за спеціальними цінами, передбаченими лише для власників пластику.
 6. Максимальна економія з використанням всіх засобів. Якщо є можливість, варто використати кешбек, купони, акційні розпродажі в одному магазині.
 7. Підписка на розсилку сторінки інтернет-магазину дозволяє дізнаватися про акції, сезонні розпродажі, знижки.
 8. Використовуйте сайти для порівняння цін. Цей спосіб потребує трохи часу, проте дозволяє відшукати найвигідніші пропозиції.
 9. Сервіси відслідковування ціни. Така опція спеціальних додатків допомагає відстежувати один і той самий товар та повідомляти про найнижчу ціну.
 10. Купуйте на розпродажах. Значне зниження цін спостерігається і у період міжсезоння.
 11. Складіть список того, що необхідно купити, та дотримуйтесь його під час пошуку товарів. Це допоможе уникнути небажаних покупок.
 12. Економія на доставці. Шукайте магазини, які пропонують безкоштовну доставку або співпрацюють з кількома логістичними компаніями.
 13. Шукайте товари на сайтах розпродаж. Окрім магазинів, розпродажі влаштовують цілі сайти (наприклад, DealNews, TechBargains, SlickDeals). Вони дозволяють налаштувати сповіщення про знижки на потрібну продукцію.
 14. Покупки через мобільний додаток дозволяють заощадити. Таким чином магазини стимулюють встановлювати застосунки на телефони.
 15. Додайте товари в корзину та зачекайте з оплатою на кілька днів. Зазвичай невдовзі магазин нагадує про відкладені речі та пропонує знижку.
 16. Просіть знижку самостійно. Це може спрацювати у брендових магазинах, якщо звернутися в центр підтримки клієнтів перед купівлею дорогих речей.

Шопінг в інтернеті приносить задоволення та дозволяє економити значні суми, проте для цього варто докласти максимум зусиль: вивчити цікаві пропозиції та використовувати всі доступні методи заощадження коштів.