Чому банк може відмовити у видачі кредиту?

Інколи особи, що звертаються в банківські установи з метою оформлення кредиту, отримують відмови. Причини таких ситуацій можуть бути абсолютно різними, проте є певний перелік найпоширеніших, і саме про них читайте у нашій статті.

Проблеми з кредитною історією

Зіпсована кредитна історія – це найперший аргумент у відмові в оформленні позики. Таке досьє – є безсумнівно показником платоспроможності та фінансової забезпеченості позичальника, і тому перш чим видати певну суму грошей, кожен банк звертається за інформацією в бюро кредитних історій України. Якщо ж все – таки ваша історія не така ж і позитивна, варто попіклуватись про її очищення – закрити усі діючі позики та скористатись можливістю від компанії «Нові кредити», оформити мікропозику, вчасно її погасити та мати змогу виправити особисту кредитну інформацію.

Вік клієнта

Зазвичай, банківські установи починають кредитувати позичальників не менше ніж з 21 року, а то і більше. Хоча, законодавством України прописаний чіткий зміст, адже усі повнолітні громадяни можуть користуватись послугами банку, проте саме така причина є найпоширенішою.

Відсутність довідки про доходи

Такі потреби виникають у банках досить часто. Проте, є певна кількість населення що працює без офіційного працевлаштування, тому отримати кредит у такій структурі саме для них просто в області фантастики.

Немає прописки

Якщо в паспорті немає даних про місце реєстрації проживання, будьте готові отримати відмову. В такому випадку  факт відсутності прописки можуть згладити документи про платоспроможність, застава, або ж поручитель.

Помилка, або ж неточність наданої інформації

Перевіряйте обов’язково усі дані, які вказуєте у договорах. Лише одна невірна цифра може привести до відмови. Краще витрати кілька додаткових хвилин, аніж отримати негативну відповідь щодо оформлення займу.

Якщо у вас не має ідеальної кредитної історії, відсутня офіційний дохід, нема прописки, або ж вам тільки недавно виповнилось 18, не варто панікувати.

Компанія «Нові кредити» пропонує оформлення позики онлайн за кілька хвилин з мобільного. Саме у нас ви знайдете дійсно вигідні умови, а безпеку та надійність інформації ми вам гарантуємо. Користуйтесь із задоволенням.