Де безпечно отримати кредит: МФО чи ломбард?

В ситуаціях коли швидко потрібні гроші, найдоступнішими варіантами термінової позики для кожного громадянина України стають – МФО та ломбард. Чим відрізняються такі організації, та де безпечніше оформити кредит, про це детальніше у статті.

Ломбард

Такі установи можна зустріти на кожному кроці у всіх населених пунктах нашої країни. Вони пропонують послугу для оформлення позики, проте за однієї умови – застави. У якості закладу для необхідної суми грошей може виступати будь- яка цінна річ – золото, срібло, дорогоцінні камені, побутова техніка, мобільні телефони тощо.

Визначившись з такою умовою, в замін вам видадуть позику, однак варто бути уважним,  адже в будь – якій «форс – мажорній» ситуації ви просто втратите цей предмет. В порівнянні з іншим видом організації для отримання кредиту – МФО, в ломбардах гроші видають лише готівкою та заставна вартість не завжди виправдовує очікування.

Мікрофінансова організація

Кожен хто хоч раз користувався двома послугами, знає та розуміє, що МФО – це більш зручніший варіант, ніж ломбард. Мікрофінансові організації пропонують найвигідніше співвідношення процентної ставки та простоти оформлення заявки.

Наша компанія «Нові кредити» пропонує скористатись усіма перевагами кредитування онлайн, не виходячи з дому, за кілька хвилин та з найкращими умовами. Послуга онлайн кредиту на карту, оформляється і видається швидко та легко завдяки спрощеній системі і зручному інтерфейсу. Не варто чекати коли відкриється ломбард, адже наш сервіс, приймає заявки на кредит онлайн цілодобово, а приємні програми лояльності не залишать байдужим кожного клієнта.

Користуйтесь із задоволенням  грошима від компанії «Нові кредити» та забудьте про ломбарди та заставу.