menu
0 800 301 008 АвторизацiяАвторизацiя

Нові можливості для твоєї кредитної картки

Поширені запитання

Як змінити особисті дані

Ви завжди можете змінити інформацію про вас, а також e-mail та мобільний номер обравши відповідний пункт меню в Особистому кабінеті.

Зверніть увагу! Оплачуючи заборгованість за допомогою терміналу, вказуйте тільки той номер телефону, який був вказаний при оформленні заявки на кредит. Після зміни даних для авторизації в Особистому кабінеті на сайті введіть змінений e-mail або номер телефону.

Як дізнатися статус заявки

Остаточне рішення по вашій заявці приймається автоматичною системою через деякий час після її реєстрації. Підтвердження результату можна отримати через СМС на вказаний Вами контактний номер, в Особистому кабінеті або в листі, який буде відправлено вам на e-mail.

Зверніть увагу! Під час першого оформлення заявки обов'язково заповнюйте усі основні дані. Перша доступна Вам сума не перевищує 3 000 грн. Усі подальші заявки по кредитах ви оформлюєте в Особистому кабінеті, обравши суму і термін кредиту. Після цього чекайте остаточного рішення, яке займе не більше декількох хвилин.

Як відмовитися від кредиту

Тільки до прийняття умов договору ви можете відмовитися від кредиту.

Зверніть увагу! Якщо ви вже підтвердили умови Договору, то гроші будуть перераховані на вашу картку після ухвалення рішення автоматичною системою за деякий час. Погасити кредит ви можете, виплативши суму і відсотки за період фактичного використання. Оплата відбувається за допомогою карти через Особистий кабінет, а також у відділеннях будь-яких банків України, через термінал або за допомогою Приват24.

Більше одного кредиту

Ви не можете оформляти більше одного активного кредиту одночасно. Наступну позику можливо оформити тільки після погашення активної позики. Не рекомендуємо оформляти кредити в інших банках або установах для погашення вашої поточної заборгованості, оскільки це може привести вас до небажаних фінансових проблем. Якщо з якихось причин до кінця терміну ви не можете погасити заборгованість, то у вас є можливість використати послугу пролонгації, яка оформлюється в Особистому кабінеті.

Наскільки швидко приймається рішення

Рішення по вашій кредитній заявці приймає автоматична система, і тому отримання результату займе не більше декількох хвилин. Все, що вам потрібно, це зареєструватися і заповнити анкетні дані.

Зверніть увагу! Основним чинником, який впливає на позитивне рішення по видачі вам кредиту, є ваша кредитна історія (уточнюйте в бюро кредитних історій). Чим вище ваш кредитний рейтинг, тим вищі шанси отримати позитивне рішення по вашій кредитній заявці. Не менш важливі також анкетні дані, які ви вказуєте під час реєстрації. Заповнюйте анкетні дані детально та в повному обсязі.

Як заблокувати / розблоковувати обліковий запис

Блокування вашого облікового запису можливе тільки за умови відсутності заборгованості по кредиту. Щоб заблокувати ваш обліковий запис, увійдіть до Особистого кабінету і виберіть пункт "Персональна інформація" опустіться донизу сторінки та натисніть кнопку "Заблокувати".

Розблокування вашого облікового запису відбувається шляхом авторизації на сайті в його верхній частині, вибравши пункт "Увійти". Потім за допомогою інструкції завершіть розблокування.

Зверніть увагу! Вхід до Особистого кабінету та оформлення кредитних заявок будуть не доступні після блокування облікового запису.

Акційні тарифи

Акційний тариф "0,01% на перші сім днів позики"

Акційний тариф застосовується виключно до позичальників, які раніше не отримували позики в ТОВ "Фінансова Компанія “Нові Кредити".

Акційний тариф 0.01% за кожен день користування позикою діє перші сім днів користування позикою з моменту її отримання. Починаючи з восьмого дня користування позикою, нараховується базова процентна ставка 1,99% за кожен день користування позикою. 

Акційний тариф автоматично втрачає свою чинність в разі порушення позичальником строків погашення позики відповідно до умов укладеного договору. Після чого за перші сім днів користування позикою будуть нараховані стандартні проценти в розмірі 1,99% за кожен день користування позикою.

 

Політика конфіденційності

В цьому розділі ми публікуємо Правила збору, обробки та зберігання персональних даних клієнтів, які встановлені сервісом надання грошей в позику у тому числі на умовах фінансового кредиту «NoviKredyty», а також визначають порядок використання персональних даних користувачів, зареєстрованих на сайті https://novikredyty.com.ua

Основні положення

Реєструючись на сайті https://novikredyty.com.ua, Користувач автоматично погоджується з Правилами ТОВ "ФК "Нові Кредити" а також Користувач підтверджує згоду на використання персональних даних для:

 • Надання послуг клієнтам.
 • Підтримки користувачів сайту.
 • Покращення якості змісту сайту.
 • Повідомлення клієнтів про послуги та пропозиції, які надає ТОВ "ФК "Нові Кредити".

ТОВ "ФК "Нові Кредити" має право на збір, зберігання і використання настуупних даних:

 • ПІБ клієнта,
 • дата народження,
 • контактна інформація (e-mail, контактний телефон, місце реєстрації та проживання),
 • пароль,
 • історія користування послугами сайту.

Розголошення персональних даних

ТОВ "ФК "Нові Кредити" отримує право надавати інформацію про клієнта третім особам в наступних випадках:

 • Клієнт дав додаткову згоду на використання персональних даних.
 • ТОВ "ФК "Нові Кредити" надає інформацію про клієнта своїм партнерам та іншим третім особам з метою, для якої ця інформація була зібрана.
 • У разі офіційного запиту щодо надання інформації державними та правоохоронними органами. У цьому випадку власник бази даних має право надавати такі дані про клієнта: ПІБ, адреса клієнта, номер контактного телефону, e-mail, дату народження, дані про отриману позику.
 • Публікація узагальненої інформації, яка не стосується персональних даних клієнта, не вимагає згоди Користувача.
 • ТОВ "ФК "Нові Кредити" має право переміщувати персональні дані через кордон з метою, для якої інформація була зібрана, в разі, якщо клієнт знаходиться за кордоном. Власник бази даних зобов'язується дотримуватися всіх заходів безпеки для захисту інформацію від неправомірного доступу до неї або її зміни, незаконного розголошення або видалення.
 • ТОВ "ФК "Нові Кредити" також може передавати персональні дані клієнта іншим третім особам, що входять до групи компаній, до якої відноситься власник бази даних, в тому числі компаніям за межами України.
 • ТОВ "ФК "Нові Кредити" несе одноосібну і повну юридичну відповідальність за збір, зберігання, використання і захист персональних даних клієнта.
Захист персональних даних

ТОВ "ФК "Нові Кредити" використовує загальноприйняті стандарти технологічного та операційного захисту інформації та персональних даних від втрати, неправильного використання, зміни або знищення.

ТОВ "ФК "Нові Кредити" забезпечує виконання всіх відповідних зобов'язань щодо дотримання конфіденційності, а також технічних і організаційних заходів безпеки для запобігання несанкціонованого або незаконного розголошення або обробки такої інформації і даних, їх випадкової втрати, знищення або пошкодження.

ТОВ "ФК "Нові Кредити" надає доступ до інформації і персональних даних тільки уповноваженим співробітникам, які уклали з ТОВ "ФК "Нові Кредити" угоду про нерозголошення і забезпечення конфіденційності такої інформації, а також даних відповідно до вимог ТОВ "ФК "Нові Кредити".

Видалення персональних даних та відмова від розсилки

У разі, якщо Користувач не хоче користуватися послугами сервісу ТОВ "ФК "Нові Кредити", або в разі зміни персональних даних, Користувач має право на видалення / деактивацію даних.

ТОВ "ФК "Нові Кредити" також надає клієнтам право відмовитися від отримання будь-якої інформації, пов'язаної з послугами, які надає сервіс. При цьому власник бази даних залишає за собою право використовувати персональні дані Користувача з метою, для якої ця інформація була зібрана, протягом 30 днів після деактивації даних Користувача.

Власником бази даних користувачів інтернет-сайту novikredyty.com.ua є

ТОВ "ФК "Нові Кредити"

Адреса:

02068, м. Київ, Проспект Петра Григоренка, 5-А

info@novikredyty.com.ua

0800 301 008

Чи можна оформити відмову від кредиту

Після отримання коштів у позику ви маєте право протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів з дня укладення Договору відмовитися від Договору без пояснення причин, у тому числі в разі отримання вами грошових коштів. Про намір відмовитися від Договору, Ви маєте повідомити нас будь-яким зручним способом у письмовій формі (у паперовому або електронному вигляді з накладенням електронних підписів, електронних цифрових підписів, інших аналогів власноручних підписів (печаток) сторін у порядку, визначеному законодавством) до закінчення строку передбаченого для відмови від Договору.

Якщо таке повідомлення подається не вами особисто, воно має бути засвідчене нотаріально або подане і підписане представником за наявності довіреності на вчинення таких дій. Протягом 7 (семи) календарних днів з дати подання письмового повідомлення про відмову від Договору Ви зобов’язані повернути Компанії грошові кошти, одержані згідно з Договором позики та сплатити нараховані за час користування позикою проценти за ставкою, встановленою Договором.

Внесення змін та доповнень до договору

Договір позики є стандартним і формується автоматично. Якщо Заявник не згоден з умовами договору позики, він завжди може відмовитись від його укладання до підписання договору. В разі потреби внести зміни в типову форму договору, пропозиції щодо необхідних змін умов договору необхідно надати на рогляд до укладення договору на елкетронну адресу info@novikredyty.com.ua. Ми розглянемо пропозицію щодо змін до договору в індивідуальному порядку.