Екоцид на на Каховській ГЕС

Шановні клієнти!

Ми, як український бізнес, не можемо залишатися байдужими до трагедії, яка сталась в результаті злочинного теракту російської федерації на Каховській ГЕС. Сьогодні ми беремо участь у спільній ініціативі з нашими надійними партнерами волонтерської та гуманітарної допомоги, ГО “Волонтерська Допомога 4.5.0”, щодо надання матеріальної допомоги мешканцям Херсонщини, які постраждали внаслідок цієї катастрофи.

Усі зібрані кошти будуть направлені на задоволення термінових потреб цивільного населення, зокрема на закупівлю ліків та медикаментів, засобів гігієни, палива для човнів та генераторів, продуктів харчування, а також на засоби фільтрування та знезараження води.

Ми хотіли б нагадати вам, що кожна ваша гривня, яку ви своєчасно сплачуєте за кредит, має велике значення. Тим самим ви допомагаєте нам зібрати необхідні кошти для надання допомоги мешканцям Херсонщини. Завдяки вашій підтримці, весь прибуток, отриманий цього місяця, буде спрямований на надання допомоги тим, хто цього потребує.

Дякуємо вам за вашу відповідальність та внесок у нашу країну. Разом ми зможемо перемогти та допомогти тим, хто зараз потребує найбільше.