Готуємось до лижного курорту!

Як кажуть в народі – «готуй сани влітку», це твердження стосується не лише цього зимового спорядження, а й лиж та спеціальної екіпіровки. В будь – якому випадку, якщо нічого з нижче переліченого у вас досі не присутнє, цей час буде ідеальним для обновок.

Звичайно, усі гірськолижні курорти «кишать» прокатом професійного обладнання та якщо ви дійсно фанат такого активного відпочинку і часто відвідуєте гірські спуски, варто приглянутись до покупки особистого спорядження та одягу. З чого ж почати?

Головне – це якісні лижі. Виробники цього спорядження пропонують різноманітний вибір моделей: від найпростіших до високотехнологічних. Основна рекомендація – купуйте лижі на 5-20 сантиметрів вище свого зросту, так вони дійсно прослужать вам набагато довше та точно не розчарують. А от щодо цінової політики тут вже вибір за вами. Компанія «Нові  кредити» пропонує скористатись унікальною пропозицією та оформити швидкі кредити для вашого відпочинку та спортивних покупок.

Обирайте хороші палиці. Такий інвентар допоможе добре тримати рівновагу, ідеально входити в повороти та навіть в певних випадках – пригальмувати. Якщо ви лише новачок, тоді перший час вони будуть вам дуже заважати, однак навіть найкрутіші професіонали підтвердять, що без палиць – просто нікуди.

Підберіть правильні черевики. Лижні черевики відрізняють особливою жорсткістю, тому варто підійти до їх вибору так само строго як і до лижів. Обирайте середню жорсткість та не звертайте увагу на перемикачі та регулятори. 

Захисний шолом та окуляри – безпека понад усе. Так як лижі – це перш за все екстремальний вид спорту, майте на увазі, що такі додаткові аксесуари просто вкрай необхідні. Краще ці речі ретельно приміряти і підбирати враховуючи грамотну консультацію спеціалістів.

Поруч з спорядженням не варто забувати і про одяг для зимового відпочинку, попіклуйтесь про купівлю:

  • лижної куртки та штанів;
  • термобілизни;
  • черевиків для пересування поза гірськолижною трасою;
  • Рукавиців, шарфів та шапок.

Слідкуйте за прогнозом погоди та не пропустіть перший снігопад на гірських курортах України. «Нові кредити» – це кращий варіант отримати кредит онлайн для вашого ідеального зимового відпочинку. Вигідні умови та зручне користування сервісом дає змогу оформити кредит навіть з мобільного.