menu
0 800 301 008 АвторизацiяАвторизацiя

Нові можливості для твоєї кредитної картки

Поширені запитання

Грейс-період

Пільговий період в Novi Kredyty надається на три календарні дні після кінцевої дати погашення, вказаної у договорі. Якщо заборгованість буде погашена впродовж цього часу, відсотки нараховуватися не будуть.

Зверніть увагу! Під час пільгового періоду ви можете оформити послугу пролонгації. Після настання останнього дня погашення кредитної заборгованості ви можете, впродовж трьох днів, внести певну суму грошових коштів, для продовження терміну використання кредиту. Потрібну суму для цієї операції ви можете дізнатися в Особистому кабінеті.

Грейс-період, оплата після його завершення

За час пільгового періоду впродовж трьох днів відсотки за користування кредитними коштами не нараховуються. Початок пільгового періоду настає в час отримання кредиту і закінчується через три дні. Після трьох днів, якщо заборгованість не була погашена, то наступного дня за усі чотири дні автоматично нараховуються 12% (по 3% за кожен день).

Зверніть увагу! Не залишайте оплату заборгованості на останній момент, намагайтеся вносити платежі заздалегідь. Платежі, що поступили із запізненням, автоматично, починаючи з вказаної в договорі кінцевої дати погашення, матимуть підвищені відсотки за усі дні. Щоб уникнути технічних проблем з перерахуванням ваших заборгованостей враховуйте робочий регламент банку, в якому ви здійснюєте платіж кредиту (не усі банки перераховують грошові кошти відразу, деякі роблять це за декілька робочих днів). Не забувайте також про можливі технічні неполадки в терміналах і платіжних системах.

Грейс-період і кредитна історія

Компанія Novi Kredyty щодня посилає звіти у бюро кредитних історій про те наскільки клієнти своєчасно оплачують кредити, а також інформацію про пільговий період.

Зверніть увагу! Велика частина банків України не звертають уваги на такий малий термін, приймаючи рішення про видачу вам кредитної позики. Подальші дні після обумовленої договором дати оплати технічно є простроченням, яке додається в звіт по вашій кредитній історії.

Пролонгація під час грейс-періоду

Пролонгацію під час пільгового періоду можливо оформити зайшовши до Особистого кабінету або через термінал самообслуговування. Обов'язковою умовою оформлення пролонгації є оплата точної суми відсотків, нарахованих за користування кредитними коштами в даний момент. Точну суму з відсотками до сплати ви можете дізнатися в Особистому кабінеті.