Кредит без відсотків

У разі виникнення непередбачених фінансових труднощів кожен повнолітній житель України має можливість оформити кредит під 0 відсотків. Завдяки сучасним технологіям Ви зможете отримати гроші на картку буквально за хвилину після відправлення анкети. Кошти можна витрачати на будь-які цілі.
Мікрокредитні компанії, які пропонують гроші в користування під відсоток, активно борються за кожного нового клієнта й все частіше пропонують оформити позику без відсотків.

Що таке «мікропозика без відсотків» від МФО та компанії «Нові кредити»?

Кредит – це отримання грошей або матеріальних цінностей позичальником на конкретний проміжок часу під відсоток. Згідно із законодавством України, надавати позики без відсотків не можна. Тому фінансові організації дають гроші в користування під мінімальний відсоток. Найчастіше «безвідсотковим» кредит називають тому, що за користування позиковими засобами Ви заплатите не більше 0,01% в день. Здається, що кредитор не отримує вигоди, якщо видає позики під 0 відсотків. Але таким способом мікрофінансові організації залучають нових клієнтів, пропонуючи їм після першої розстрочки користуватися іншими видами кредитування.

Наприклад, «Нові кредити» пропонують тариф 0,01% на перші сім днів для нових клієнтів. Однак, починаючи з восьмого дня користування позикою, вже нараховується базова процентна ставка 1,99% за кожен день користування кредитом. Акційний тариф 0,01% автоматично втрачає свою силу в разі порушення Вами термінів погашення позики. У такому випадку за перші сім днів користування будуть нараховані стандартні відсотки.

Як взяти позику онлайн без відсотків з мінімальним ризиком?

Щоб отримати позику на картку без відсотків від будь-якого МФО, в тому числі й від компанії «Нові кредити», необхідно заповнити коротку анкету, вказати свої паспортні дані, відомості про доходи, адресу реєстрації та проживання, а також додаткову інформацію в разі потреби. Переважна кількість фінансових організацій йдуть назустріч клієнту й обробляють запити цілодобово. Якщо кредит схвалять, то гроші надійдуть на Вашу банківську картку за кілька секунд.

Переваги компанії «Нові кредити»

Безумовно, кредит онлайн без відсотків пропонують багато МФО. Однак ми маємо ряд істотних переваг перед іншими компаніями:

  • У нас Ви зможете оформити безвідсоткову позику на картку на будь-яку суму – від 1 000 до 10 000 гривень.
  • Терміни повернення грошей становлять від 1 дня до 1 місяця.
  • Компанія «Нові кредити» надає можливість продовжити Ваш кредит, за умови оплати відсотків за користування позиковими засобами. Також існує можливість реструктуризації боргу, якщо Ви потрапили у важку життєву ситуацію й поки не можете виплачувати Вашу позику.
  • «Нові кредити», на відміну від банків, не цікавляться, на які цілі Ви будете витрачати Ваш кредит під нуль відсотків.
  • Ми не вимагаємо від своїх позичальників збирати величезну кількість непотрібних папірців. Для того, щоб взяти кредит без відсотків у нас необхідні тільки паспорт, код та активна картка будь-якого банку України.
  • Кредит під 0 відсотків на картку в компанії «Нові кредити» можна оформити за 5 хвилин, не виходячи з дому.

Тому, якщо у Вас фінансові труднощі й Ви хочете взяти онлайн кредит без відсотків – звертайтесь до нас. Ви самі переконаєтесь що бути клієнтом компанії «Нові кредити» не тільки вигідно, але й приємно.

Якщо у Вас виникнуть питання, коли Ви будете оформляти кредит на карту без відсотків, – обов’язково телефонуйте в службу підтримки за телефоном 0 800 301 008. Наш кол-центр працює з 8:00 до 23:00 без свят і вихідних. А заявки, які подаються та оформляються онлайн в мережі Інтернет, ми взагалі приймаємо та обробляємо цілодобово.

Отже, якщо у Вас виникає питання: «Де можна взяти кредит під 0 відсотків?» – Ви вже знаєте до кого можна звернутися за допомогою. З компанією «Нові кредити» Ваші фінансові проблеми залишаться в минулому.