Кредит для студентів в Україні

Пенсіонери та студенти на разі є найбільш незахищеними верствами населення в нашій країні. Вони майже постійно знаходяться у скрутному фінансовому становищі й були б зовсім не проти отримати кредит студентам та пенсіонерам.
Чому ж наші молоді люди так часто попадають у складне фінансове становище? По-перше, через те, влаштуватись на держзамовлення, ще й у гарний Вищий навчальний заклад наразі є майже нереальним завданням. А тому виходить, що студент не тільки повинен десь взяти кредит для студента онлайн на оплату щоденних витрат на продукти, одяг, взуття тощо, але й на оплату навчання. Вартість навчання починається від 6 тисячі гривень, якщо напрямок навчання не користується популярністю, та може сягати до 50 тисяч гривень на денній формі навчання на таких напрямках, як право, англійська філологія, медицина.

Звичайно, можна поєднувати роботу з навчанням. Однак, це дуже й дуже складно. Насамперед не кожен студент в змозі знайти гарну позицію з відповідною заробітною платнею. По-друге, чисто фізично поєднувати навчання з роботою – вкрай складно. Що ж робити? Чи є в Україні компанії, до яких молода людина може звернутись та отримати кредит студентам без відмови у разі складної фінансової ситуації? Звичайно, є. Це – незамінні мікрофінансові компанії, які видають позики усім громадянам нашої країни, навіть студентам вищих навчальних закладів. А компанія «Нові кредити» є однією з найкращих та найнадійніших фінансових компаній на ринку України.

Позики студентам: переваги та недоліки співробітництва з МФО

Найбільш незаперечними перевагами, якщо молода людина бажає оформити позику студенту, є наступні:

  • Більшість МФО пропонують можливість оформити позики онлайн студентам 24/7, без свят та вихідних днів.
  • Оформлення позик займає не більше 10 хвилин, якщо ви є новим клієнтом, і 2-3 хвилини, якщо ви є постійним клієнтом фінансової компанії.
  • Оформити заявку можна не виходячи з дому. Достатньо мати лише будь-який гаджет з доступом до мережі інтернет. А гроші ви зможете отримати на активну картку будь-якого банку нашої країни.
  • Для того, щоб оформити кредит студентам на картку у МФО потрібні лише паспорт громадянина України та індивідуальний податковий номер. І все: жодних довідок про доходи, застав та поручителів.

Недоліки співпраці з МФО, якщо ви бажаєте оформити онлайн позики для студентів, теж істотні:

  • Короткий термін кредитування. Зазвичай мікрофінансові компанії видають мікропозики студентам не більш ніж на 30 днів. Однак, у випадку, якщо Ви попали у скрутну фінансову ситуацію, більшість МФО, у тому числі й компанія «Нові кредити», пропонують послугу пролонгації кредиту після оплати відсотків за користування позиковими засобами.
  • Висока відсоткова ставка. Вона складає від 1,7 до 2% в день. Однак є й гарні новини. Наразі багато мікрофінансових компаній пропонують знижки та акції. Найбільш привабливою є акція «Кредит під 0,01% для нових клієнтів».

Позики студентам на карту онлайн: умови, суми та терміни

Компанія «Нові кредити», як й інші мікрофінансові компанії, висувають мінімальні вимоги до потенційних позичальників:

  • вік – від 18 років,
  • наявність паспорта громадянина України або ID-карти, ІПН та активної картки будь-якого банку України.

Обираючи кредит студентський насамперед потрібно орієнтуватись на такі параметри, як максимальна сума позики та термін, протягом якого потрібно погасити заборгованість. Наприклад, компанія «Нові кредити» може видати мікропозику студенту сумою до 5 000 грн для нових клієнтів, та до 10 000 грн – для постійних. 

Тому, якщо ви потрапили в скрутну фінансову ситуацію, – звертайтеся до нас. Адже компанія «Нові кредити» завжди готова прийти на допомогу всім громадянам нашої країни без винятку і видає позики для студентів онлайн 24/7, без свят та вихідних днів. Або Ви можете звернутися до консультанта компанії «Нові кредити». Співробітники нашого кол-центру до ваших послуг щодня з 8.00 до 22.00, без вихідних й з радістю допоможуть оформити ваш кредит для студентів на картку.