Кредит пенсіонерам на картку

Чомусь так склалося останнім часом, що саме люди похилого віку та пенсіонери – стали найбільш вразливою категорією наших громадян. Адже пенсії в нашій країні хоча і виплачуються регулярно, але їх розмір – мізерний, і часто їх вистачає тільки на їжу. А що ж робити пенсіонеру, якщо потрібно дорогі ліки або зламалася якась вкрай необхідна в будинку техніка? Тут єдиний вихід – взяти онлайн кредит для пенсіонерів. Адже друзі та знайомі, в основному, такі ж пенсіонери. А відповідно просити у них допомогу марно.

Які банки дають кредити пенсіонерам до 75 років? Та практично ніякі. Хоча люди від 60 років і старше, є практично ідеальними клієнтами для будь-якої кредитної організації. Адже вони дуже дисципліновані, отримують офіційний дохід (пенсію) і завжди намагаються виплатити всі борги заздалегідь. До того ж, відповідно до законодавства України, кредит має право оформляти будь-який повнолітній громадянин нашої країни незалежно від його віку. І все ж, незважаючи на все перераховане вище, – практично жоден з банків не йде назустріч людям похилого віку. Єдиний виняток – залучення повнолітнього поручителя, який буде в рівній мірі з пенсіонером нести відповідальність за виплату кредиту. При чому цей поручитель обов’язково повинен мати відмінну Кредитну історію та офіційне місце роботи з гарним «білим» доходом. Також у банку будуть доступні кредитні картки для пенсіонерів. Однак ліміт на них поставлять не більше однієї місячної пенсії.

Але що ж робити, якщо гроші потрібні вже зараз? До Ваших послуг, як завжди, незамінні мікрофінансові організації (МФО). Тут ви зможете взяти кредит для пенсіонера за 15 хвилин без нервів та зволікань.

МФО має ряд інших суттєвих переваг у порівнянні з банками:

 • Кредит пенсіонеру тут видадуть з мінімальним пакетом документів. Потрібен буде тільки паспорт громадянина України та довідка про надання індивідуального податкового номера.
 • Кредит в МФО можна оформити за лічені хвилини, не виходячи з дому. Все що потрібно – будь-який гаджет (комп’ютер, ноутбук, планшет або смартфон), що має вихід в Інтернет.
 • У більшості випадків мікрофінансові організації працюють цілодобово. А відповідно й гроші ви можете отримати саме в той момент, коли вони вам найбільше потрібні.
 • Погашати кредит теж можна будь-яким зручним способом: в Особистому Кабінеті на сайті МФО, в будь-якому відділенні будь-якого українського банку, в офісах самих МФО, а також в терміналах самообслуговування (IBox, EasyPay, City24 та інших).

Отже, як ми бачимо, кредит пенсіонерам онлайн в МФО – це відмінний сервіс, мінімум формальностей та витраченого марно часу.

Переваги компанії «Нові кредити»

Кредит пенсіонерам можна оформити мало не в будь-якому МФО.

Однак компанія «Нові кредити» пропонує максимально приємні умови для літніх громадян нашої країни:

 • «Нові кредити» – одна з небагатьох компаній, яка надає кредити пенсіонерам без відмови у віці до 75 років.

 • У перший раз МФО «Нові кредити» видає не більше 5 000 гривень, однак потім ви можете вже розраховувати на суму до 10 000 грн.

 • Ми пропонуємо оформити першу позику пенсіонерам на термін до 30 календарних днів з можливістю його продовження.
 • Також компанія «Нові кредити» – пропонує своїм клієнтам різноманітні акції, програми лояльності, а також можливість реструктуризації вашого кредиту, у разі настання непередбачених фінансових проблем.

 • Компанія «Нові кредити» пропонує найнижчу по ринку процентну ставку для постійних клієнтів і можливість взяти позику для пенсіонера під 0% – для нових.

Наші головні переваги:

 1. Зручність. Адже ви можете оформити позики пенсіонерам в будь-який час, коли вам знадобляться гроші. Ми видаємо кредити 24/7. А наш колл-центр працює без вихідних з 8.00 до 22.00.

 2. Безпека. Немає потреби ходити до банку та контактувати з величезною кількістю людей. Позику для пенсіонера можна оформити за 5-15 хвилин, не виходячи з дому.

Тому, якщо ви випадково потрапили в скрутну фінансову ситуацію, – звертайтеся до нас. Адже компанія «Нові кредити» завжди готова прийти на допомогу всім громадянам нашої країни без винятку.