Кредит з 18 років

Досягаючи повноліття, молоді люди намагаються вийти з-під батьківської опіки й пробують жити самостійно. Опиняючись в реальному світі з жорсткими правилами виживання, молодь досить часто постає перед фінансовими проблемами. Багато банківських та небанківських організацій пропонують кредити з 18 років. Однак на практиці молоді люди не досить рідко можуть отримати таку позику, особливо в українських банках, які вважають за краще мати справу з клієнтами від 21 року й старше.

Банки або МФО: де більше шансів отримати позики з 18 років?

Згідно з українським законодавством, кожен громадянин України має право взяти кредит з 18 років без відмови. Хоча банки зазвичай вказують мінімальний вік кредитування з 18 років, на практиці у молодих людей дуже мало шансів отримати гроші. Необхідно мати офіційне працевлаштування, достатній рівень доходу, надати в заставу майно або вказати поручителя. Банк може видати кредиту картку з мінімальним лімітом, який іноді становить 500-1000 грн.
Молоді люди мають можливість звернутися до мікрофінансових компаній, які лояльно ставляться до позичальників-студентів. Взяти кредити з 18 років можуть люди без офіційного працевлаштування та з поганою кредитною історією. Щоб отримати кредит від 18 років на кілька тисяч гривень до найближчої зарплати чи стипендії, досить мати вихід в інтернет, паспорт, ідентифікаційний код та банківську картку.

Чому кредитуватися в МФО з 18 років безпечно

Позики онлайн з 18 років останнім часом стали популярною послугою. Наша країна лідирує за видачею кредитів молодим людям і намагається убезпечити майбутніх позичальників. Всі дії МФО жорстко регламентовані не тільки Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг, а й НБУ. Адже з 01.07.20 Національний банк України став регулятором не тільки банків, але й небанківських фінансових установ. Тому якщо у Вас виникли питання щодо дій фінансової установи – Ви можете звернутися за допомогою до НБУ.

Переваги компанії «Нові кредити»

Безумовно позики онлайн з 18 років молодим людям пропонують багато МФО. Однак компанія “Нові кредити” має ряд істотних переваг перед іншими компаніями.

  • У нас Ви зможете взяти кредит з 18 років за паспортом на будь-яку суму – від 1 000 до 10 000 гривень.
  • Терміни повернення грошей становлять від 1 тижня до 1 місяця.
  • Компанія «Нові кредити» надає можливість продовжити Вашу позику від 18 років на картку, за умови сплати відсотків за користування позиковими засобами. Також існує можливість реструктуризації боргу, якщо Ви потрапили в скрутну життєву ситуацію і поки не можете її виплачувати.
  • «Нові кредити», на відміну від банків, не цікавляться, на які цілі Ви будете витрачати Ваші кредитні кошти.
  • Ми не вимагаємо від своїх позичальників збирати величезну кількість непотрібних папірців. Для того, щоб отримати кредит в компанії «Нові кредити» необхідні лише паспорт, код та активна картка будь-якого банку України.
  • Оформити кредит у компанії «Нові кредити» можна за 5 хвилин, не виходячи з дому.

Тому, якщо Ви потрапили у складну життєву ситуацію та бажаєте взяти позику онлайн з 18 років, в першу чергу відвідайте наш сайт. Ви самі переконаєтеся, що зараз оформити мікрокредити з 18 років стало дуже просто. Досить мати паспорт, ІПН, картку будь-якого банку нашої країни. Отримати кредит Ви зможете буквально за 5-10 хвилин. І головне, можна не відкладати на завтра покупку нового гаджету або модного одягу. Просто скористайтеся послугами компанії «Нові кредити», оформить кредит – і Ваші фінансові труднощі залишаться в минулому.