menu
0 800 301 008 АвторизацiяАвторизацiя

Нові можливості для твоєї кредитної картки

Під час подання першої заявки на кредит доступна вам сума має обмеження в 5 000 грн. Система автоматично аналізує надані вами анкетні дані, оцінює платоспроможність за кредитною історією та визначає доступну на сьогодні суму першого кредиту. 

З кожним подальшим оформленням та своєчасним погашенням кредитів доступна вам сума збільшуватиметься відносно суми останніх кредитів. Максимальна сума повторного кредиту становить 10 000 грн.

Зверніть увагу!

Термін та суму кредиту ви обираєте за допомогою кредитного калькулятора під час оформлення заявки на сайті або через Особистий кабінет. Мінімальний і максимальний термін кредитування становить від 2 до 61 днів з урахуванням можливої пролонгації (і може бути зменшено з ініціативи клієнта без жодних штрафів чи ін.нарахувань).

Якщо з якихось причин до кінця терміну ви не можете погасити заборгованість, то можете використати послугу пролонгації, яку можна активувати в Особистому кабінеті або оплативши повну суму заборгованості по нарахованим на день оплати процентам. В такому