Найкращі розпродажі до Нового року. Заощаджуйте по повній!

Як діють знижки?

Для того, щоб зрозуміти саму політику знижок, треба розглянути не один підручник із сучасного маркетингу, а можна просто зрозуміти суть акційних пропозицій та навчитися правильно користуватися ними. 

Найкращі знижки варто шукати саме перед грандіозними святами, адже саме в цей час великі супермаркети можуть дозволити собі знизити ціни на деякі товари, компенсуючи їх вартість коштом інших, не менш популярних та просто коштом величезної кількісті покупців. Ось тут і криється основне правило – ідучи до магазину за товаром по спеціальній ціні, не варто купувати інші, не заплановані речі. Так, щоб добре зекономити доведеться добряче попрацювати та відвідати безліч різних крамниць, але уявіть яку радість можна отримати лише підрахувавши заощаджені кошти або витративши їх на бажаний подарунок собі чи близькім.

Де шукати кращі розпродажі?

Щоб не витрачати дорогоцінний передноворічний час, потрібно заздалегідь визначитися з покупками та подарунками. Це значно полегшить пошуки найкращих цінових пропозицій. Ось декілька порад з пошуку розпродажів до Нового року:

  1. Гіпермаркети побутової техніки пропонують своїм відвідувачам шалені передноворічні знижки. Акційні пропозиції анонсують заздалегідь шляхом інтернет–розсилки, реклами по телебаченню та радіо. Тут можна придбати безліч корисних подарунків для друзів та рідних, а також і для самого себе. Але не слід зволікати та очікувати на останні дні розпродажів, адже кількість акційних пропозицій зазвичай обмежена і може закінчитися в будь-який час.
  2. Магазини краси мають свою стратегію передсвяткових розпродажів. Тут, де справжній рай жіночих радощів, діють свої закони. Якщо потрібно придбати якісний подарунок, який точно зможуть оцінити подруги, зверніть увагу на розпродажі у великих мережевих центрах парфумерії та косметики. Зазвичай в таких магазинах діють акційні знижки на обмежені пропозиції за умови придбання товарів на певну суму. За умови, що подарунків потрібно багато, це дуже зручно та вигідно, а також дасть можливість привітати всіх друзів різноманітними подарунками та навіть купити щось цікаве собі.
  3. Інтернет–магазини у передсвятковий період пропонують своїм покупцям великий асортимент знижок і безкоштовну доставку. Такий шопінг має безліч переваг. Головна з яких – вам не потрібно кудись їхати та стояти у нескінченних чергах. Також важко переоцінити наявність можливості порівняння цін та акцій в різних інтернет–магазинах не виходячи з дому. Багато інтернет–гігантів заздалегідь анонсують свої Новорічні розпродажі й дають можливість ознайомитись з асортиментом, прицінитися та обрати саме те, що вам потрібно. Залишається лише дочекатися старту акції та з задоволенням придбати речі, значно зекономивши на цьому.
  4. Подарункові сертифікати з дуже привабливими цінами – ось ще одна фішка сучасних розпродажів. Зазвичай такий вид розпродажу дуже популярний серед покупців косметики, парфумерії та послуг салонів краси. В суму можуть входити декілька процедур за ціною однієї, або товари, які можна купити в будь-який час за фіксованими зниженими цінами. 
  5. Широко розповсюджені також акції 2+1, 3+2. Вони теж  допоможуть суттєво заощадити, особливо це стосується продуктів до новорічного столу. Всі супермаркети роблять подібні розпродажі перед Новорічними святами.

Не варто нехтувати можливістю заощадити на підготовці до найбільш масштабного свята року, але і користуватися всіма акціями, що потрапляють на очі, теж не варто. Найкращим способом розумної економії буде ретельне планування та вивчення всіх доступних пропозицій – тоді ви зможете не лише економно розподілити свій бюджет, а й отримаєте справжнє задоволення від святкового шопінгу.