Наша компанія спільно з ГО “Волонтерська Допомога 4.5.0” підтримала проєкт “Піжами для поранених”

Ми з гордістю анонсуємо, що наша компанія долучилась до благодійного проєкту “Піжами для поранених” у співпраці з громадською організацією “Волонтерська Допомога 4.5.0”. Цей проєкт має на меті забезпечити поранених захисників, які перебувають на лікуванні в одному з прифронтових госпіталів на Харківщині, комплектами піжам.

Завдяки донату від Novi Kredyty, ми змогли пошити та передати 100 комплектів піжам пораненим бійцям. У прифронтових лікарнях, де часто поранені отримують медичну допомогу, пошиття та передача піжам має величезне значення. При евакуації поранених і наданні першої допомоги, медики змушені зрізати одяг, щоб забезпечити доступ до ран. Як результат, наші захисники залишаються буквально оголеними. Тому в госпіталях виникає велика потреба в одязі для поранених. Ми вирішили долучитись до цієї важливої місії, оскільки віримо, що тільки спільними зусиллями ми здобудемо Перемогу!

Детальнішу інформацію про проєкт “Піжами для поранених” ви можете знайти на сторінці громадської організації “Волонтерська Допомога 4.5.0” за посиланням: https://450.org.ua/pizhamy-dlya-poranenyh/

Ми дуже вдячні всім нашим сумлінним клієнтам, завдяки яким ми можемо брати участь у подібних проєктах та допомагати нам зробити життя наших поранених героїв трохи комфортнішим. Разом ми змінюємо світ до кращого!