menu
0 800 301 008 АвторизацiяАвторизацiя

Нові можливості для твоєї кредитної картки

Поширені запитання

Невиплата і прострочення кредиту

Прострочення настає після вказаної в договорі дати. Компанія Novi Kredyty надає вам впродовж трьох днів після закінчення терміну оплати пільговий період (грейс-період) під час якого ви можете повністю сплатити позику або оформити послугу пролонгації. Пільговий період вважається простроченням і відображатиметься у вашій кредитній історії. По закінченню трьох діб, якщо заборгованість не була погашена то наступного дня за усі чотири дні, автоматично нараховуються 12% (по 3% за кожен день). З цієї миті процентна ставка прописана у договорі буде змінена на 3% за кожен день прострочення оплати кредиту. Відсотки нараховуватимуться до моменту повного погашення заборгованості по кредиту, але не більше ста календарних днів. Не залишайте оплату заборгованості на останній момент намагайтеся вносити платежі заздалегідь.

Зверніть увагу! Після настання прострочення компанія Novi Kredyty згідно з українським законодавством може почати стягнення заборгованості. Право стягнення може передаватися третім особам.

Прострочення першого кредиту

Термін оплати по кредиту зі зниженою процентною ставкою для нових клієнтів можна продовжити на стандартних умовах компанії Novi Kredyty. Після оформлення послуги пролонгації у відповідності стандартним умовам процентна ставка складе не 1,7%, а 3% в день.

Зверніть увагу! Якщо ви не змогли сплатити кредит вказаний у договорі термін і не скористалися послугою пролонгації, то потрапляєте в прострочення, вам буде нараховуватися підвищений відсоток. Ситуація, що склалася негативно, позначається на вашій кредитній історії. Для уникнення цих проблем радимо вам оформляти послугу пролонгації до кінцевої дати погашення кредиту вказаної у договорі.

Реструктуризація

Послуга реструктуризація вашої кредитної заборгованості надається компанією виключно у випадках, коли клієнт має підтверджені документально докази обставин непереборної сили, які стоять на заваді своєчасній сплаті боргу за договором позики (важка хвороба з госпіталізацією позичальника чи когось із його близьких родичів, втрата годувальника, втрата працездатності, пожежа/повінь, інше стихійне лихо, що спричинили істотні втрати майна позичальника). 

Реструктуризація є додатковим договором до основного кредитного договору і однією з його істотних умов є розділення суми кредитної заборгованості та його поетапна виплата частинами відповідно до узгодженого з нашим кредитним експертом графіку платежів. На період виплати заборгованості за договором реструктуризації нарахування будь-яких процентів зупиняється.

В разі несвоєчасного погашення такий договір анулюється і позичальнику нараховуються протерміновані проценти за всі дні, які договорі перебував в стані реструктуризації.

Цю послугу можна активувати за наявності документального підтвердження доказів обставин непереборної сили, після прострочення клієнтом оплати кредиту, за особистого звернення позичальником або особи, яка буде здійснювати погашення кредиту в компанію ТОВ "ФК "Нові Кредити" за телефоном гарячої лінії 0800301008.