menu
0 800 301 008 АвторизацiяАвторизацiя

Нові можливості для твоєї кредитної картки

Поширені запитання

Невиплата і прострочення кредиту

Прострочення настає після вказаної в договорі дати. Компанія Novi Kredyty надає вам впродовж трьох днів після закінчення терміну оплати пільговий період (грейс-період), під час якого ви можете повністю сплатити позику або оформити послугу пролонгації.

Пільговий період вважається простроченням і відображатиметься у вашій кредитній історії. 

З цієї дати, відповідно до умов договору, вам буде нараховуватись штрафна процентна ставка в розмірі, який встановлено в договорі (якщо інше не передбачено умовами договору) за кожен день прострочення оплати кредиту. Штрафні проценти нараховуватимуться до моменту повного погашення заборгованості по кредиту, але не можуть становити більше ніж 50% вашої загальної заборгованості по тілу та процентам.

Загальна сума нарахованих процентів і штрафів не може бути більше ніж подвійна сума коштів, яку ви отримали у позику.

Не залишайте оплату заборгованості на останній момент, намагайтеся вносити платежі заздалегідь.

Зверніть увагу! Після настання строку погашення кредиту компанія Novi Kredyty згідно з українським законодавством передає до Бюро кредитних історій інформацію про прострочення вашого договору, що може нагативно відобразитись на вашій кредитній історіі а також може почати процедуру стягнення заборгованості у тому числі через судовий позов та/або колекторську компанію. Право стягнення може передаватися третім особам, у тому числі за договором відступлення права вимоги чи договором доручення.

Також, якщо протягом 15 днів з дня завершення строку, на який вами було отримано кредит, кошти за кредитом не надійшли, Компанія має право звернутись із запитом про вчасне погашення вашого кредиту до "близьких осіб" (в значенні, наведеному у Законі України "Про запобігання корупції")

Прострочення першого кредиту

Термін оплати по кредиту зі зниженою процентною ставкою для нових клієнтів можна продовжити на стандартних умовах компанії Novi Kredyty. Після оформлення послуги пролонгації у відповідності стандартним умовам процентна ставка складе не 1,99% за кожен день користування позикою.

Зверніть увагу! Якщо ви не змогли сплатити кредит у вказаний в договорі термін і не скористалися послугою пролонгації, то потрапляєте в прострочення, вам буде нараховуватися штрафний процент (якщо інше не передбачено умовами договору) і дані щодо прострочення позики будуть надані до всіх бюро кредитних історій, з якими співпрацює наша компанія. Просточені договори суттєво погіршують вашу кредитну історію. Для уникнення цих наслідків ми радимо вам оформити послугу пролонгації до кінцевої дати погашення кредиту, зазначеної у договорі.

Реструктуризація

Послуга реструктуризація вашої кредитної заборгованості надається компанією виключно у випадках, коли клієнт має підтверджені документально докази обставин непереборної сили, які стоять на заваді своєчасній сплаті боргу за договором позики (важка хвороба з госпіталізацією позичальника чи когось із його близьких родичів, втрата годувальника, втрата працездатності, пожежа/повінь, інше стихійне лихо, що спричинили істотні втрати майна позичальника). 

Реструктуризація є додатковим договором до основного кредитного договору і однією з його істотних умов є розділення суми кредитної заборгованості та його поетапна виплата частинами відповідно до узгодженого з нашим кредитним експертом графіку платежів. На період виплати заборгованості за договором реструктуризації нарахування будь-яких процентів зупиняється.

В разі несвоєчасного погашення, такий договір анулюється і позичальнику нараховуються протерміновані проценти за всі дні, які договір перебував в стані реструктуризації.

Цю послугу можна активувати за наявності документально підтверджених доказів обставин непереборної сили, що настали у момент кредитування або після прострочення клієнтом оплати кредиту. Послуга активується за особистом зверненням позичальника або особи, яка буде здійснювати погашення кредиту, в компанію ТОВ "ФК "Нові Кредити" за телефоном гарячої лінії 0800301008 або на електронну адресу info@novikredyty.com.ua.