menu
0 800 301 008 АвторизацiяАвторизацiя

Нові можливості для твоєї кредитної картки

Поширені запитання

Невиплата і прострочення кредиту

Прострочення настає після вказаної в договорі дати. Компанія Novi Kredyty надає вам впродовж трьох днів після закінчення терміну оплати пільговий період (грейс-період) під час якого ви можете повністю сплатити позику або оформити послугу пролонгації. Пільговий період вважається простроченням і відображатиметься у вашій кредитній історії. По закінченню трьох діб, якщо заборгованість не була погашена то наступного дня за усі чотири дні, автоматично нараховуються 12% (по 3% за кожен день). З цієї миті процентна ставка прописана у договорі буде змінена на 3% за кожен день прострочення оплати кредиту. Відсотки нараховуватимуться до моменту повного погашення заборгованості по кредиту, але не більше ста календарних днів. Не залишайте оплату заборгованості на останній момент намагайтеся вносити платежі заздалегідь.

Зверніть увагу! Після настання прострочення компанія Novi Kredyty згідно з українським законодавством може почати стягнення заборгованості. Право стягнення може передаватися третім особам.

Прострочення першого кредиту

Термін оплати по кредиту зі зниженою процентною ставкою для нових клієнтів можна продовжити на стандартних умовах компанії Novi Kredyty. Після оформлення послуги пролонгації у відповідності стандартним умовам процентна ставка складе не 1,7%, а 3% в день.

Зверніть увагу! Якщо ви не змогли сплатити кредит вказаний у договорі термін і не скористалися послугою пролонгації, то потрапляєте в прострочення, вам буде нараховуватися підвищений відсоток. Ситуація, що склалася негативно, позначається на вашій кредитній історії. Для уникнення цих проблем радимо вам оформляти послугу пролонгації до кінцевої дати погашення кредиту вказаної у договорі.

Реструктуризація

Послуга реструктуризації вашої кредитної заборгованості вносить зміну в кредитний договір стосовно розділення суми вашої кредитної заборгованості з можливістю поступової виплати. Цю послугу можна активувати після прострочення клієнтом оплати кредиту.