menu
0 800 301 008 АвторизацiяАвторизацiя

Нові можливості для твоєї кредитної картки

Прострочення настає після вказаної в договорі дати. Компанія Novi Kredyty надає вам впродовж трьох днів після закінчення терміну оплати пільговий період (грейс-період), під час якого ви можете повністю сплатити позику або оформити послугу пролонгації.

Пільговий період вважається простроченням і відображатиметься у вашій кредитній історії. 

З цієї дати, відповідно до умов договору, вам буде нараховуватись штрафна процентна ставка в розмірі, який встановлено в договорі (якщо інше не передбачено умовами договору) за кожен день прострочення оплати кредиту. Штрафні проценти нараховуватимуться до моменту повного погашення заборгованості по кредиту, але не можуть становити більше ніж 50% вашої загальної заборгованості по тілу та процентам.

Загальна сума нарахованих процентів і штрафів не може бути більше ніж подвійна сума коштів, яку ви отримали у позику.

Не залишайте оплату заборгованості на останній момент, намагайтеся вносити платежі заздалегідь.

Зверніть увагу! Після настання строку погашення кредиту компанія Novi Kredyty згідно з українським законодавством передає до Бюро кредитних історій інформацію про прострочення вашого договору, що може нагативно відобразитись на вашій кредитній історіі а також може почати процедуру стягнення заборгованості у тому числі через судовий позов та/або колекторську компанію. Право стягнення може передаватися третім особам, у тому числі за договором відступлення права вимоги чи договором доручення.

Також, якщо протягом 15 днів з дня завершення строку, на який вами було отримано кредит, кошти за кредитом не надійшли, Компанія має право звернутись із запитом про вчасне погашення вашого кредиту до "близьких осіб" (в значенні, наведеному у Законі України "Про запобігання корупції")