menu
0 800 301 008 АвторизацiяАвторизацiя

Нові можливості для твоєї кредитної картки

Новини

Як обернути кредитну історію на свою користь
20.03.2019

Для того, щоб взяти кредит важливо надати перелік документів, основним з яких є кредитна історія. Саме вона часто є тим самим вирішальним фактором, який визначає отримаєте ви кредит чи ні.

..... читати повнiстю
Депозитний рік або в чи є ризик депозитів в 2019 році
20.03.2019

Чи варто робити депозитні вкладення - одна з перших тем, з якими стикається на початку року кожен, хто хоче мудро розпорядитися фінансами. Питання хвилююче і актуальне, адже від цього багато в чому залежить чи вдасться зберегти гроші або вони будуть знецінені черговою хвилею інфляції.

..... читати повнiстю
Як швидко знайти гроші: кращі варіанти
18.03.2019

Деякі життєві обставини вимагають грошей прямо зараз. На такий варіант, як чекати зарплату або несподіваний прибуток сподіватись не доводиться, а на «чорний день» нічого не відкладено. Доводиться вдаватися до інших способів швидкого отримання ресурсів. Минаючи варіанти висадки монет, які практикував Буратіно або прямого грабунку, як Кіт Базиліо, пропонуємо розглянути менш казкові джерела.

..... читати повнiстю
Вікові обмеження для кредитів: в якому віці можна взяти кредит
18.03.2019

Питання кредитів на сьогоднішній день дійсно актуальне. Все більше громадян звертаються за позикою до банківської системи. Але важливо враховувати всі нюанси цієї операції. Наприклад - вікові обмеження.

..... читати повнiстю