menu
0 800 301 008 АвторизацiяАвторизацiя

Нові можливості для твоєї кредитної картки

Новини

«Ви не маєте права!» Як поводитися, коли погрожують колектори
02.11.2021

За останній рік соціальні мережі зарясніли історіями про погрози від колекторів, які вимагають повернути неіснуючі борги мікрокредитним установам. У багатьох випадках людям доводилося по декілька разів змінювати СІМ-карти, аби мати можливість спокійно спати вночі. Та від 14 жовтня 2021 року ситуація змінилася. Відтепер навіть ті, хто заборгував фінансовим компаніям, захищені законодавством.

..... читати повнiстю
Які нововведення очікують на водіїв: нові позначки на правах та програми автошколи
13.10.2021

22 вересня 2021 року Кабінетом міністрів України були ініційовані зміни до Положення про порядок видачі посвідчень водія та допуску до керування транспортними засобами. Відповідно до нововведень, відтепер у водійських правах будуть ставити нові відмітки.

 

..... читати повнiстю
Нові карантинні правила: чого очікувати українцям з 20 вересня
23.09.2021

Пандемія COVID-19 продовжується, незважаючи на способи всієї світової спільноти впоратися із захворюванням. Вакцинація, на яку очікували чимало людей у всьому світі, стала дієвим методом захисту від вірусу. Проте це не забезпечило повного скасування карантинних обмежень в Україні, а з 20 вересня поточного року вони набрали нової чинності.

..... читати повнiстю
16 лайфхаків, як економити на покупках в інтернеті
08.09.2021

Інтернет-покупки займають вагоме місце в нашому житті: це зручно, швидко і зазвичай дешевше, аніж у звичайних торгових точках. Проте на інтернет-шопінгу можна економити додатково. Промокоди, кешбеки, розпродажі, акції для постійних клієнтів — це частини способів, за допомогою яких вдасться заощадити в онлайн-магазинах.

 

..... читати повнiстю