menu
0 800 301 008 АвторизацiяАвторизацiя

Нові можливості для твоєї кредитної картки

Новини

16 лайфхаків, як економити на покупках в інтернеті
08.09.2021

Інтернет-покупки займають вагоме місце в нашому житті: це зручно, швидко і зазвичай дешевше, аніж у звичайних торгових точках. Проте на інтернет-шопінгу можна економити додатково. Промокоди, кешбеки, розпродажі, акції для постійних клієнтів — це частини способів, за допомогою яких вдасться заощадити в онлайн-магазинах.

 

..... читати повнiстю
Скільки коштує зібрати дитину до школи у 2021 році
27.08.2021

Літо потихеньку втрачає свої права, і на порозі новий навчальний рік. Дехто з нетерпінням чекає зустрічі з однокласниками, дехто з трепетом вперше сяде за парту, ну а хтось цього року востаннє піде до школи. Та батьки в першу чергу думають про те, у скільки ж обійдеться зібрати школяра?

Щоб купити найнеобхідніше, доведеться в середньому викласти 7 тисяч гривень на одну дитину. Проаналізувавши ринок та потреби школярів різного віку, вдалося з’ясувати, у скільки обійдеться підготовка до школи та на чому можна зекономити.

 

 

..... читати повнiстю
Як українців обдурюють на сезонних знижках
19.08.2021

Щороку наприкінці літа торгові точки пропонують шалені знижки на літній асортимент товару. Зазвичай, на рекламних флайєрах вказують від 50% до 70% здешевлення вартості товару. Магазини вдаються до такого прийому, аби звільнити місце для осінніх колекцій одягу. Здавалося б, чудова нагода придбати нову річ наполовину дешевше її вартості. Проте у таких щедрих пропозиціях торговців криється підступ. Спробуємо розібратися, чи вигідно купувати речі на сезонних розпродажах.

 

..... читати повнiстю
Е-паспорт в Дії прирівняли до звичайного. Де його взяти та як користуватися?
11.08.2021

Українці масово переходять у Дію, аби користуватися послугами онлайн та застосовувати цифрові аналоги документів. Кабінет Міністрів України запровадив експериментальне використання е-паспорта у Дії. 30 березня 2021 року ВРУ прийняла закон, відповідно до якого цифровий паспорт прирівнюється до паперового та до ID-карти. Така подія має доволі велике значення для нашої країни, тому що Україна стала першою державою у світі, яка впровадила таку новацію.
Та українці цікавляться, як тепер бути з традиційними паспортами-книжечками, чи обов’язково переходити в застосунок Дія, та хто буде приймати електронний паспорт для підтвердження особи?

 

..... читати повнiстю