menu
0 800 301 008 АвторизацiяАвторизацiя

Нові можливості для твоєї кредитної картки

Новини

Хто може розраховувати на пенсію понад 10 000 гривень?
23.07.2021

Українські пенсіонери матимуть можливість отримувати пенсійні виплати, які будуть перевищувати середній розмір пенсії у декілька разів. Така інформація з’явилася у Законі «Про загальнообов’язкове пенсійне страхування», нова редакція якого була оприлюднена у липні цього року. Сьогодні середній розмір пенсії в Україні складає 3 030 грн (для жінок) та 4 240 (для чоловіків). Тобто пенсійні нарахування для жінок на 30% менше, ніж для чоловіків. Проте, відповідно до нових правок Закону, пенсіонери можуть отримувати до 10 тисяч гривень щомісяця.

У документі вказано, що на пенсію у 10 тисяч можуть розраховувати люди, які мають робочий стаж 35 років (та більше), а їхня заробітна плата була у два з половиною рази більше середньостатистичної. У документі вказана формула розрахунку пенсії. Її розмір напряму залежить від стажу людини та заробітної плати.

..... читати повнiстю
У наступному сезоні опалення подорожчає на 70%. Саме час гасити заборгованість за комуналку
16.07.2021

Пересічні українці з жахом очікують настання нового опалювального сезону та нові ціни, і не дарма. Вже восени тарифи на опалення можуть в середньому зрости до 40%, а для деяких міст і до 70%.

..... читати повнiстю
Покарання за несплату аліментів - тепер це можливо
25.06.2021

Відповідно до українського законодавства, утримувати дитину до досягнення нею повноліття повинні обоє батьків. Якщо подружжя розлучається, один із батьків, що не проживає з дитиною, сплачує аліменти на її користь. Сплачувати кошти на утримання дитини можна добровільно чи примусово. Тема аліментів постійно на слуху, адже щороку тисячі батьків уникають цього обв’язку, і стягнення відбуваються через суд. Держава бореться з боржниками, і сьогодні Міністерство юстиції України нагадує, що підготувало нові фінансові санкції за ухиляння від оплати аліментів на дитину/дітей.

..... читати повнiстю
Чи варто викидати паперову трудову книжку?
17.06.2021

Трудова книжка — це незамінний документ для людини, яка працює. Адже туди вносять дані про весь її трудовий стаж, і після досягнення фізичною особою встановленого державою пенсійного віку на основі цієї інформації нараховується пенсія. Та 10. 03. 2021 р. був введений закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі», відповідно до якого відбуватиметься поступова відмова від паперових трудових книжок та запроваджуватиметься перехід до електронних.

..... читати повнiстю