menu
0 800 301 008 АвторизацiяАвторизацiя

Нові можливості для твоєї кредитної картки

Де взяти гроші на освіту в Україні?

Де взяти гроші на освіту в Україні?

З кожним новим навчальним роком, все більше ВНЗ нашої країни пропонують майбутнім вступникам скористатись пільговим, або ж іншими словами «державним» місцем. На практиці отримати такий бонус від вищого навчального закладу зовсім не просто, особливо якщо брати до уваги працюючих молодих людей. Однак, мрія отримати економічну, педагогічну, чи технічну освіту досить значима, тому і залишається єдиний варіант – платне навчання.

Гроші на освіту від компанії «Нові кредити»

Вартість навчання за рік в більшості ВНЗ коливаються в діапазоні від 25 до 35 тисяч гривень, а коли такої суми бракує, потрібно  попіклуватись про надійне джерело своєчасної оплати. За останній час поняття - «кредит на освіту» в банківських структурах нашої країни зустрічаються дуже зрідка, проте якщо ж все - таки вдається знайти певну установу, що надає таку послугу, варто докласти неабияких  зусиль для її отримання.

До позичальників, в таких структурах висуваються певні умови – наявність офіційного доходу, підтвердження платоспроможності поручителем, застава, або ж інше цінне майно. В цій ситуації, потрібно бути готовим до повної перевірки кредитної історії та врахування досвіду співпраці з іншими банками.

Якби не прикро це звучало, але такі завдання під силу виконати лише працюючим студентам з кар’єрним ростом. А от що робити першокурснику, або ж абітурієнту? В цьому випадку, пропонуємо звернути увагу на позику онлайн від компанії «Нові кредити». Кредити майбутнім та існуючим студентам надаються:

  • Без величезної кількості документів (лише паспорт та ідентифікаційний код).
  • За кілька хвилин зі смартфону, чи іншого гаджета.
  • Без довідок про доходи, поручителів та застави.
  • Без довжелезних черг та необхідності відвідувати банки.

Гроші на банківську карту прийдуть майже відразу, після заповнення простої форми, а вам потрібно лише трішки зачекати. Скористайтесь чудовою пропозицію просто зараз, адже компанія «Нові кредити» завжди за інвестиції в майбутнє.