menu
0 800 301 008 АвторизацiяАвторизацiя

Нові можливості для твоєї кредитної картки

Вікові обмеження для кредитів: в якому віці можна взяти кредит

Вікові обмеження для кредитів: в якому віці можна взяти кредит

Питання кредитів на сьогоднішній день дійсно актуальне. Все більше громадян звертаються за позикою до банківської системи. Але важливо враховувати всі нюанси цієї операції. Наприклад - вікові обмеження.

Клієнти до вісімнадцяти

З таким клієнтами банки не працюють, тому що вони переважно неплатоспроможні і не несуть відповідальність за свої дії в повній мірі. Виняток тільки Приват Банк, який працює з неповнолітніми позичальниками, за умови, якщо батьки підтвердять, що ручаються за їх позику. Кредитний ліміт в таких випадках до 300 гривень.

Кредити з вісімнадцяти

Повноліття дозволяє клієнтам брати позики в деяких банках України. Найчастіше ліміт позики до 2-х тисяч гривень. Зате вже не потрібно доручення батьків - клієнт вважається дієздатним і відповідає за свої фінанси і рішення самостійно. Найменше обмежень в мікрофінансових компаніях. Novi Kredyty також надає можливість брати кредити з повноліття, до того ж оформити його можна онлайн. Часто потрібна довідка про доходи або працевлаштування.

Розширення можливостей з двадцяти одного року

З 21-го роду клієнти можуть брати кредити в більшості банків (деякі установи підвищують цей поріг до 23 років). Не дарма на Заході 21 рік - вік повноліття. Передбачається, що такий клієнт вже самостійно може подбати про своє фінансове становище і несе повну відповідальність. Альфа-Банк попросить пред'явити довідку про офіційне працевлаштування, а ОПТ Банк видасть кредитні кошти на конкретну покупку. Для клієнтів ПриватБанку з карткою «Універсальна» надається кредитний ліміт до 5-ти тисяч гривень.

Коли знімаються обмеження

Офіційно з 25 років знімаються всі обмеження - можна брати максимальні кредити без відмови. Тут вже можна звертатися не в мікрокредитні організації, а в повноцінні великі банки, які готові надати кошти в самих різних форматах - готівкою, на картку, під різні відсотки і на різний термін. Виняток - «брудна» кредитна історія, прострочення або заборгованість - в таких випадках можуть виникнути додаткові питання, а деякі банківські системи і зовсім відмовляться співпрацювати.

Обмеження для пенсіонерів

Більшість банків надають послуги з кредитування громадянам до 60-70 років. Це робиться з урахуванням того, що платоспроможність цієї категорії найчастіше обмежена. Якщо подивитися на конкретні відомі банки - ОПТ Банк видає кредити до 69 років, Приват - до 70, а «Ощадбанк» - до 60. Мікрокредити можливі в інших фінансових установах, але часто вони обмежені певним пенсійним лімітом (розмір кількох пенсій). Нові Кредити встановив обмеження до 65 років.

З кредитами можна швидше отримати бажане або необхідне, але потрібно правильно співвідносити це зі своїми можливостями. Уточнюйте всі особливості наданої послуги попередньо, щоб уникнути непередбачених нюансів.