menu
0 800 301 008 АвторизацiяАвторизацiя

Нові можливості для твоєї кредитної картки

Як взяти кредит без офіційного працевлаштування?

Як взяти кредит без офіційного працевлаштування?

Гроші потрібні всім. Особливо гостра потреба в них виникає у людей, які з тих чи інших причин втратили роботу або просто не можуть знайти заробіток на свій смак. Потрапили в таку складну ситуацію? Відсутність роботи - це ще не привід сидіти без грошей або відмовляти собі в маленьких радощах. Компанія «Нові кредити» завжди готова прийти на допомогу співвітчизникам, які потрапили в скрутну фінансову ситуацію, і видати кредит без працевлаштування.

У нас взяти кредит без працевлаштування може навіть клієнт з поганою кредитною історією. В компанії "Нові кредити"  ви зможете отримати потрібну суму грошей без тривалої бюрократичної тяганини й на привабливих умовах.

Переваги компанії «Нові кредити»

 • ♦У нас ви зможете взяти кредити на будь-яку суму - від 1 000 до 10 000 гривень.
 • ♦Терміни повернення грошей становлять від 1 тижня до 1 місяця.
 • Компанія «Нові кредити» надає можливість продовжити ваш кредит, за умови оплати відсотків за користування позиковими засобами. Також існує можливість реструктуризації боргу, якщо ви потрапили в скрутну життєву ситуацію, й не можете виплачувати ваш кредит з неофіційним працевлаштуванням.
 • «Нові кредити» на відміну від банків не цікавляться, на які цілі ви будете витрачати ваш кредитні кошти.
 • ♦Ми не вимагаємо від своїх позичальників збирати величезну кількість непотрібних папірців. Для того щоб оформити кредит у нас необхідні тільки паспорт, код та активна картка будь-якого банку України.
 • ♦Позику в компанії «Нові кредити» можна оформити за 5 хвилин, не виходячи з дому.

Вимоги до позичальника

Наша компанія працює на всій території України, надає можливість отримати кредит без довідки про доходи та офіційного працевлаштування в будь-якому регіоні нашої країни. Вимоги до позичальників при цьому мінімальні. Кошти видаються громадянам України віком від 18 до 65 років, які мають паспорт та ідентифікаційний код.

Позика без офіційного працевлаштування від МФО «Нові кредити»: просто оформити та легко погасити

Наша компанія піклується про своїх клієнтів і постійно покращує якість та швидкість надання послуг. На сьогодні завдяки вдосконаленій скорингової системі та новітньому програмному забезпеченню нашого сайту, ви зможете взяти кредит без офіційного працевлаштування буквально за 5 хвилин, не виходячи з дому. Для цього необхідно зробити всього 6 простих дій:

 1. Вибрати на кредитному калькуляторі необхідну суму та термін кредиту.
 2. Заповнити коротку анкету. Уважно стежте за коректністю внесення інформації. Помилка навіть у одній цифрі ідентифікаційного коду може означати відмову в кредитуванні.
 3. Ідентифікувати свою особистість за допомогою BankID.
 4. Верифікувати банківську карту.
 5. Погодитися з умовами отримання кредиту, ввівши в форму цифровий код з смс.
 6. Отримати кредитні гроші на картку будь-якого банку України.

Як погасити кредит?

Погасити ваш кредит при неофіційному працевлаштуванні можна дуже просто. Для цієї мети ви можете вибрати один з перерахованих нижче способів:

 • ♦Розрахунок у особистому кабінеті на нашому сійте. У цьому випадку після натискання кнопки «Оплатити» гроші будуть автоматично списані з вашої картки.
 • ♦Внесення коштів через термінал моментальної оплати, такі як Ibox, EasyPay тощо.
 • ♦Переказ грошей на розрахунковий рахунок компанії «Нові кредити» в будь-якому з відділень будь-якого банку нашої країни. В цьому випадку оплачувати кредит краще за декілька днів до закінчення терміну кредитування. Адже іноді банківський переказ може кілька днів «йти» з одного банку в інший.

Тому, якщо Ви потрапили у важку життєву ситуацію і бажаєте взяти кредит без відмови на особистий рахунок швидко терміново без працевлаштування в першу чергу відвідайте наш сайт, і Ви самі переконаєтесь, що зараз оформити кредит без офіційного працевлаштування стало дуже просто. Досить мати паспорт, ІПН, картку будь-якого банку нашої країни. Отримати кредит без офіційного працевлаштування ви зможете буквально за 5-10 хвилин. І, головне, навіть якщо Ви залишилися без роботи, можна не відкладати на завтра покупку нової техніки або відпустку. Просто скористайтеся послугами компанії «Нові кредити», оформіть кредит на картку - і Ваші фінансові труднощі залишаться далеко в минулому.