menu
0 800 301 008 АвторизацiяАвторизацiя

Нові можливості для твоєї кредитної картки

Новини

Як виправити кредитну історію?
25.01.2021

Останнім часом з терміном Кредитна історія ми стикаємося все частіше. У нашій статті ми коротко зупинимося на тому, що таке Кредитна Історія, де вона зберігається, як вона може позначитися на вашому житті і як її виправити.

..... читати повнiстю
ТОП 5 найбільш економних автомобілів
20.01.2021

Останнім часом при покупці авто ми все більше звертаємо увагу на його економність в обслуговуванні і експлуатації. Нижче ми представляємо рейтинг найбільш економних в обслуговуванні і експлуатації авто. При його складанні ми орієнтувалися на надійність автомобіля, вартість ремонту і витрата палива.

..... читати повнiстю
36% українців регулярно не вистачає грошей на повсякденні потреби
19.01.2021

14 грудня 2020 року Незалежна асоціація банків України (НАБУ) презентувала «Дослідження ринку кредитування в Україні». У його рамках було проаналізовано фактори, які найбільше впливали на існування та розвиток ринку кредитування, а також було проведене масштабне опитування населення та представників малого та середнього бізнесу.
Згідно з даними опитування з ситуацією нестачі коштів на щоденні витрати у 2020 році стикались 36% опитаних, а майже у половини такої аудиторії подібні ситуації трапляються майже щомісяця. 

..... читати повнiстю
Як правильно користуватися кредитним сервісом під час карантину?
18.01.2021

Зараз, у тяжкі часи карантинних обмежень, коли є висока небезпека заразитися коронавірусом, люди змушені максимально відповідально ставитись до свого здоров'я та ретельно планувати відвідування різних місць. А як же бути, якщо раптово знадобилися гроші? Звичайно ж скористатися кредитним сервісом онлайн, адже у цієї системи є маса переваг.

..... читати повнiстю