menu
0 800 301 008 АвторизацiяАвторизацiя

Нові можливості для твоєї кредитної картки

Новини

Чого чекати власникам єврономерів у 2021 році: нові законопроекти, великі штрафи та мораторій на їх застосування
10.02.2021

На початок 2021 року штрафувати власників нерозмитнених автомобілів на європейських номерах мали змогу, як працівники митниці, так і дорожні патрульні.

Однак, не все так погано. З нашої статті Ви дізнаєтесь до чого домовились Олександр Ковальчук та Антон Геращенко, та які законопроекти, що полегшать життя власників євроблях, вже зараз розглядаються у Верховній Раді.

..... читати повнiстю
Чим здивувати кохану людину на 14 лютого? ТОП-10 найбільш популярних ідей
08.02.2021

У суєті буднів ми зазвичай забуваємо про наших коханих, про тих, хто завжди поруч, хто зігріває нас своїм теплом і любов'ю. День святого Валентина - ідеальний час, щоб показати, як ми їх цінуємо та кохаємо. Ми підібрали для вас 10 найбільш ідеальних подарунків для ваших половинок.

..... читати повнiстю
Безпечний шопінг онлайн - це реально!
29.01.2021

За останні 5-10 років інтернет покупки стали невід'ємною частиною нашого життя. Адже купувати онлайн - це так просто nf зручно. Але і ризиків при таких покупках дуже багато. Тому що на сьогодні у інтернеті буквально ніде дітись від кібершахраїв. І з кожним роком їх в мережі стає все більше, а ризик втратити на просторах інтернету велику суму грошей - все вище. У нашій статті ми пропонуємо вам прості поради, які допоможуть вам здійснювати безпечні покупки в інтернеті.

..... читати повнiстю
Вигідний кредит пенсіонерам на картку
27.01.2021

Чомусь так склалося останнім часом, що саме люди похилого віку та пенсіонери - стали найбільш вразливою категорією наших громадян. Адже пенсії в нашій країні хоча і виплачуються регулярно, але їх розмір - мізерний, і часто їх вистачає тільки на їжу. А що ж робити пенсіонеру, якщо потрібно дорогі ліки або зламалася якась вкрай необхідна в будинку техніка? Тут єдиний вихід - взяти онлайн кредит для пенсіонерів. Адже друзі та знайомі, в основному, такі ж пенсіонери. А відповідно просити у них допомогу марно.

Які банки дають кредити пенсіонерам до 75 років? Та практично ніякі.

Але що ж робити, якщо гроші потрібні вже зараз? До Ваших послуг, як завжди, незамінні мікрофінансові організації (МФО).

..... читати повнiстю