menu
0 800 301 008 АвторизацiяАвторизацiя

Нові можливості для твоєї кредитної картки

Новини

Безпечний шопінг за умов карантинних обмежень: повертаємо кошти за неякісний товар
08.04.2021

За деякими прогнозами суворі карантинні обмеження у деяких регіонах нашої країни можуть тривати від 3 тижнів до місяця. А Закон про захист прав споживачів дозволяє повернути товар неналежної якості або той, що просто не підійшов, лише протягом 2-х тижнів. 
Більш того, досить поширеною є ситуація, коли у разі конфлікту зі споживачем, підприємець посилається на форс-мажор та умови непереборної сили. Однак така можливість не передбачена для споживача. І він повинен самостійно знайти спосіб як повернути товар протягом 14 днів. 

..... читати повнiстю
Терміново погасіть кредит!
31.03.2021
31.03 ваш кредит буде проданий колекторській компанії.
Терміново погасіть вашу заборгованість.

Рекомендуємо вам поспішити та зв'язатись з консультантом нашої компанії будь-яким способом:
 
- зателефонуйте за номером 0 800 301 008 *
- надішліть листа на адресу info@novikredyty.com.ua
- напишіть нам в онлайн-чаті на цьому сайті
 
* Наша служба підтримки клієнтів працює з 8.00 до 22.00, без вихідних.
..... читати повнiстю
Якщо не розумієте дії фінансової установи - звертайтесь за допомогою до НБУ
31.03.2021

З 01.07.20 НБУ став регулятором не лише банків, але й небанківських фінансових установ. Наразі НБУ має повноваження на захист прав споживачів фінансових послуг і регулює поведінку не лише банків, але й небанківських фінансових установ. Тому якщо у Вас виникли питання щодо дій фінансової установи - Ви можете звернутись за допомогою до НБУ.

..... читати повнiстю
Підписана в інтернеті кредитна угода має таку ж саму юридичну силу, що й паперова!
30.03.2021

Згідно з умовами Закону «Про електронні довірчі послуги»» будь-яка кредитна угода, що буде підписна Вами онлайн в Інтернеті є рівноцінною заміною звичайній паперовій угоді. У якості підпису для такої угоди виступає одноразовий пароль, який Ви отримуєте у смс-повідомленні. І він по суті є еквівалентом власноручного підпису на документі. А отже підписаний в онлайн форматі електронний договір юридично є повністю рівноцінним його паперовому варіанту.

Саме тому всім: і позичальникам й фінансовим установам слід ретельно дотримуватись умов угоди, навіть коли вона існує лише в електронному вигляді.

..... читати повнiстю