menu
0 800 301 008 АвторизацiяАвторизацiя

Нові можливості для твоєї кредитної картки

Новини

Чи варто викидати паперову трудову книжку?
17.06.2021

Трудова книжка — це незамінний документ для людини, яка працює. Адже туди вносять дані про весь її трудовий стаж, і після досягнення фізичною особою встановленого державою пенсійного віку на основі цієї інформації нараховується пенсія. Та 10. 03. 2021 р. був введений закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі», відповідно до якого відбуватиметься поступова відмова від паперових трудових книжок та запроваджуватиметься перехід до електронних.

..... читати повнiстю
Проєкт #ЗнайСвоїПрава від НБУ: Як укласти кредитний договір онлайн
15.06.2021

Нові Кредити продовжують соціальний проєкт #ЗнайСвоїПрава під егідою НБУ та у тісній співпраці із ВАФК та порталом Мінфін.

Наш наступний ролик присвячений темі оформлення кредитного договору онлайн. Ми дбаємо про наших клієнтів і хочемо, щоб процес оформлення кредиту в нашій компанії був максимально зрозумілим та прозорим.
Тож сподіваємось, це відео допоможе Вам отримати відповіді на найпоширеніші питання і зрозуміти краще яким саме чином відбувається цей процес.

..... читати повнiстю
Мікрокредитування у 2021 році: нові умови для позичальників та МФО
09.06.2021

Оформлення миттєвих кредитів дає змогу швидко отримати невелику суму коштів на короткий період під відсоток, встановлений фінансовою організацією. Процедура оформлення позики проста, а завдяки мережі інтернет тепер відбувається в онлайн форматі. Проте позичальники ризикують наштовхнутися на підводні камені мікрокредитування, якщо не знайомі з українським законодавством.

..... читати повнiстю
Володієте квартирою-мурашником? Тоді чекайте на перевірку!
03.06.2021

Жителям Києва, які реєструють у своїх помешканнях аномальну кількість людей, потрібно бути готовими до перевірок від СБУ, КМДА, податкової та міграційної служби. Хоча в українському законодавстві немає обмежень на кількість прописаних мешканців у квартирах, все ж «густозаселені» помешкання, де зареєстровані сотні, а іноді тисячі мешканців, зацікавили владні органи.

..... читати повнiстю