menu
0 800 301 008 АвторизацiяАвторизацiя

Нові можливості для твоєї кредитної картки

Новини

Володієте квартирою-мурашником? Тоді чекайте на перевірку!
03.06.2021

Жителям Києва, які реєструють у своїх помешканнях аномальну кількість людей, потрібно бути готовими до перевірок від СБУ, КМДА, податкової та міграційної служби. Хоча в українському законодавстві немає обмежень на кількість прописаних мешканців у квартирах, все ж «густозаселені» помешкання, де зареєстровані сотні, а іноді тисячі мешканців, зацікавили владні органи.

..... читати повнiстю
Комунальні платежі: як не попасти у боргову яму
28.05.2021

Українці, які мають борги за комунальні послуги, аліменти, податки, штрафи, повинні бути готовими до того, що з їхніх банківських рахунків можуть бути списані гроші. Фінансові установи мають право проводити операцію на законних підставах, адже Міністерство юстиції України 23.03.2021 видало наказ № 1061/5, згідно з яким державні та приватні виконавці можуть накладати арешт на особисті рахунки боржників. Банкам дозволено стягувати з них кошти автоматично.  

..... читати повнiстю
Ринок праці під час кризи: найбільш популярні професії з високими зарплатами
21.05.2021

Завдяки зростанню економіки роботодавці починають збільшувати штат працівників.
Наразі найбільшим попитом на ринку праці користуються робітничі професії, такі як: продавець, секретар, вантажник, охоронець, бармен, офіціант, механік та навіть двірник. Цей попит носить як сезонний характер, так і постійний.
Щоб заповнити дефіцит кадрів, роботодавці йдуть на спрощений відбір працівників. Тобто на роботу можуть прийняти людину без досвіду, працівника не за конкретною спеціальністю чи без резюме. Претенденту достатньо лише прийти з документами на співбесіду. Такий крок обґрунтований нестачею робочих рук.

..... читати повнiстю
Фінансова грамотність завдяки кампанії #ЗнайСвоїПрава
27.04.2021

ТОВ "ФК "Нові Кредити" продовжує активну участь в кампанії #ЗнайСвоїПрава. Тож публікуємо наступне відео з серії, присвяченій фінансовій грамотності.

..... читати повнiстю