menu
0 800 301 008 АвторизацiяАвторизацiя

Нові можливості для твоєї кредитної картки

Новини

Підписана в інтернеті кредитна угода має таку ж саму юридичну силу, що й паперова!
30.03.2021

Згідно з умовами Закону «Про електронні довірчі послуги»» будь-яка кредитна угода, що буде підписна Вами онлайн в Інтернеті є рівноцінною заміною звичайній паперовій угоді. У якості підпису для такої угоди виступає одноразовий пароль, який Ви отримуєте у смс-повідомленні. І він по суті є еквівалентом власноручного підпису на документі. А отже підписаний в онлайн форматі електронний договір юридично є повністю рівноцінним його паперовому варіанту.

Саме тому всім: і позичальникам й фінансовим установам слід ретельно дотримуватись умов угоди, навіть коли вона існує лише в електронному вигляді.

..... читати повнiстю
Що загрожує споживачам, які зіткнулися з боргами за надані комунальні послуги?
26.03.2021

У разі несплати за користування житлово-комунальними послугами боржники можуть бути притягнуті до відповідальності у вигляді стягнення пені, припинення надання комунальних послуг, виселення із житла та звернення, щодо стягнення на нерухоме майно.

..... читати повнiстю
Клієнт фінансової установи має знати свої права!
26.03.2021

1. Порівняйте умови кредитування, що їх пропонують декілька фінансових установ. Згідно з умовами чинного законодавства нашої країни всі фінансові компанії зобов’язані розміщувати детальні умови надання позик на власному сайті. Зазвичай вони знаходяться у розділах «Довідкова інформація», «Умови отримання» або «Юридична інформація».

..... читати повнiстю
Додаток «Дія»: переваги та недоліки
24.03.2021

Вже з квітня минулого року в Україні був запущений та активно використовується додаток "Дія". За цей час його переваги оцінили більше мільйона наших співгромадян.

..... читати повнiстю