menu
0 800 301 008 АвторизацiяАвторизацiя

Нові можливості для твоєї кредитної картки

Новини

Як до мінімуму знизити ризик отримати відмову по кредиту?
17.02.2021

Не знаєте, де взяти онлайн кредит на карту без відмови в Україні? Тоді наш сайт - це саме те, що вам потрібно. У нас ви зможете отримати кредит на карту з імовірністю 100%. При цьому ви можете взяти кредит онлайн як на невелику суму для задоволення поточних потреб, так і позику на 10 000 гривень на серйозну покупку.
Співпраця з нами має цілий ряд істотних переваг в порівнянні зі зверненням до банківських установ.

..... читати повнiстю
Чого чекати власникам єврономерів у 2021 році: нові законопроекти, великі штрафи та мораторій на їх застосування
10.02.2021

На початок 2021 року штрафувати власників нерозмитнених автомобілів на європейських номерах мали змогу, як працівники митниці, так і дорожні патрульні.

Однак, не все так погано. З нашої статті Ви дізнаєтесь до чого домовились Олександр Ковальчук та Антон Геращенко, та які законопроекти, що полегшать життя власників євроблях, вже зараз розглядаються у Верховній Раді.

..... читати повнiстю
Чим здивувати кохану людину на 14 лютого? ТОП-10 найбільш популярних ідей
08.02.2021

У суєті буднів ми зазвичай забуваємо про наших коханих, про тих, хто завжди поруч, хто зігріває нас своїм теплом і любов'ю. День святого Валентина - ідеальний час, щоб показати, як ми їх цінуємо та кохаємо. Ми підібрали для вас 10 найбільш ідеальних подарунків для ваших половинок.

..... читати повнiстю
Безпечний шопінг онлайн - це реально!
29.01.2021

За останні 5-10 років інтернет покупки стали невід'ємною частиною нашого життя. Адже купувати онлайн - це так просто nf зручно. Але і ризиків при таких покупках дуже багато. Тому що на сьогодні у інтернеті буквально ніде дітись від кібершахраїв. І з кожним роком їх в мережі стає все більше, а ризик втратити на просторах інтернету велику суму грошей - все вище. У нашій статті ми пропонуємо вам прості поради, які допоможуть вам здійснювати безпечні покупки в інтернеті.

..... читати повнiстю