menu
0 800 301 008 АвторизацiяАвторизацiя

Нові можливості для твоєї кредитної картки

Новини

Вигідний кредит пенсіонерам на картку
27.01.2021

Чомусь так склалося останнім часом, що саме люди похилого віку та пенсіонери - стали найбільш вразливою категорією наших громадян. Адже пенсії в нашій країні хоча і виплачуються регулярно, але їх розмір - мізерний, і часто їх вистачає тільки на їжу. А що ж робити пенсіонеру, якщо потрібно дорогі ліки або зламалася якась вкрай необхідна в будинку техніка? Тут єдиний вихід - взяти онлайн кредит для пенсіонерів. Адже друзі та знайомі, в основному, такі ж пенсіонери. А відповідно просити у них допомогу марно.

Які банки дають кредити пенсіонерам до 75 років? Та практично ніякі.

Але що ж робити, якщо гроші потрібні вже зараз? До Ваших послуг, як завжди, незамінні мікрофінансові організації (МФО).

..... читати повнiстю
Як виправити кредитну історію?
25.01.2021

Останнім часом з терміном Кредитна історія ми стикаємося все частіше. У нашій статті ми коротко зупинимося на тому, що таке Кредитна Історія, де вона зберігається, як вона може позначитися на вашому житті і як її виправити.

..... читати повнiстю
ТОП 5 найбільш економних автомобілів
20.01.2021

Останнім часом при покупці авто ми все більше звертаємо увагу на його економність в обслуговуванні і експлуатації. Нижче ми представляємо рейтинг найбільш економних в обслуговуванні і експлуатації авто. При його складанні ми орієнтувалися на надійність автомобіля, вартість ремонту і витрата палива.

..... читати повнiстю
36% українців регулярно не вистачає грошей на повсякденні потреби
19.01.2021

14 грудня 2020 року Незалежна асоціація банків України (НАБУ) презентувала «Дослідження ринку кредитування в Україні». У його рамках було проаналізовано фактори, які найбільше впливали на існування та розвиток ринку кредитування, а також було проведене масштабне опитування населення та представників малого та середнього бізнесу.
Згідно з даними опитування з ситуацією нестачі коштів на щоденні витрати у 2020 році стикались 36% опитаних, а майже у половини такої аудиторії подібні ситуації трапляються майже щомісяця. 

..... читати повнiстю