menu
0 800 301 008 АвторизацiяАвторизацiя

Нові можливості для твоєї кредитної картки

Новини

Хто має право на пільгові пенсії
16.03.2021

Згідно з чинним законодавством нашої країни, працівники, що зайняті на шкідливому та важкому виробництві мають право на пільгові пенсії. Що ж таке ця «пільгова пенсія», кому та за яких умов вона призначається? Та як уникнути помилок, при її оформленні?

..... читати повнiстю
Чому банк може відмовити у видачі кредиту?
15.03.2021

Інколи особи, що звертаються в банківські установи з метою оформлення кредиту, отримують відмови. Причини таких ситуацій можуть бути абсолютно різними, проте є певний перелік найпоширеніших, і саме про них читайте у нашій статті.

..... читати повнiстю
Експресс кредит онлайн
10.03.2021

Якщо дуже терміново потрібні гроші на недовгий період, то експрес кредит зможе оперативно розв’язати Вашу фінансову проблему! Усього декілька простих кроків і потрібна сума опиниться на вашій банківській картці. Зручність і швидкість, з якою можна оформити експрес позика онлайн в компанії «Нові кредити», оцінили вже багато жителів України. Наша компанія працює як годинник, у нас можна оформити заявку та отримати гроші на картку неймовірно швидко.

..... читати повнiстю
Як отримати земельну ділянку безоплатно
25.02.2021

Чи знали ви що кожен громадянин України має право на земельну ділянку? Так, адже земельні ресурси країни належать народові, тож всі можуть отримати належну їм частку для конкретно прописаних в законі цілей та використовувати її у відповідності.
Отримати земельну ділянку не просто, проте якщо знати чіткий алгоритм дій, підготувати заздалегідь необхідні документи та як слід підготуватися – це можливо. Для отримання консультацій стосовно земельних питань можна скористатися безплатною юридичною допомогою, проте це займе деякий час. В цій статті буде наведені чіткі зрозумілі інструкції, які допоможуть вам швидко пройти увесь шлях до отримання ділянки.

..... читати повнiстю