menu
0 800 301 008 АвторизацiяАвторизацiя

Нові можливості для твоєї кредитної картки

Новини

Як правильно погасити кредит
22.04.2021

В наш час значна кількість українців користуються кредитами, як банківських установ, так і мікрофінансових компаній. Наразі найбільш популярними є мікрокредити від МФО.
Вибір таких організацій постійно збільшується, так само як і зростає попит користувачів на їх послуги. Кожен клієнт знайде саме ту МФО, яка зможе повністю задовольнити всі його потреби та умови якої будуть для нього найбільш прийнятними.
Легкий та швидкий спосіб подачі заявки, не виходячи з дому, підтримка клієнтів 24/7, відсутність додаткової документації, довідок та поручителів, швидке отримання результату – це не весь перелік переваг мікрокредитів від МФО. При необхідності кошти можна отримати за лічені хвилини.

..... читати повнiстю
Компанія Novi Kredyty долучилась до загальнонаціональної кампанії #ЗнайСвоїПрава
20.04.2021

Компанія Novi Kredyty долучилась до загальнонаціональної кампанії #ЗнайСвоїПрава. Мета цієї кампанії - розвивати та підвищувати обізнаність наших потенційних клієнтів в фінансових послугах, піднімати рівень фінансової грамотності населення.
Ми завжди турбуємось про Вас, наші клієнти, і хочемо аби наші умови були для Вас зрозумілими та прозорими. Тож доєднались до цієї ініціативи, яку ми розвиваємо спільно з іншими фінустановами в рамках асоціації ВАФК.

..... читати повнiстю
Безпечний шопінг за умов карантинних обмежень: повертаємо кошти за неякісний товар
08.04.2021

За деякими прогнозами суворі карантинні обмеження у деяких регіонах нашої країни можуть тривати від 3 тижнів до місяця. А Закон про захист прав споживачів дозволяє повернути товар неналежної якості або той, що просто не підійшов, лише протягом 2-х тижнів. 
Більш того, досить поширеною є ситуація, коли у разі конфлікту зі споживачем, підприємець посилається на форс-мажор та умови непереборної сили. Однак така можливість не передбачена для споживача. І він повинен самостійно знайти спосіб як повернути товар протягом 14 днів. 

..... читати повнiстю
Терміново погасіть кредит!
31.03.2021
31.03 ваш кредит буде проданий колекторській компанії.
Терміново погасіть вашу заборгованість.

Рекомендуємо вам поспішити та зв'язатись з консультантом нашої компанії будь-яким способом:
 
- зателефонуйте за номером 0 800 301 008 *
- надішліть листа на адресу info@novikredyty.com.ua
- напишіть нам в онлайн-чаті на цьому сайті
 
* Наша служба підтримки клієнтів працює з 8.00 до 22.00, без вихідних.
..... читати повнiстю