menu
0 800 301 008 АвторизацiяАвторизацiя

Нові можливості для твоєї кредитної картки

Новини

Як взяти кредит без офіційного працевлаштування?
23.02.2021

Гроші потрібні всім. Особливо гостра потреба в них виникає у людей, які з тих чи інших причин втратили роботу або просто не можуть знайти заробіток на свій смак. Потрапили в таку складну ситуацію? Відсутність роботи - це ще не привід сидіти без грошей або відмовляти собі в маленьких радощах. Компанія «Нові кредити» завжди готова прийти на допомогу співвітчизникам, які потрапили в скрутну фінансову ситуацію, і видати кредит без працевлаштування.

..... читати повнiстю
Як до мінімуму знизити ризик отримати відмову по кредиту?
17.02.2021

Не знаєте, де взяти онлайн кредит на карту без відмови в Україні? Тоді наш сайт - це саме те, що вам потрібно. У нас ви зможете отримати кредит на карту з імовірністю 100%. При цьому ви можете взяти кредит онлайн як на невелику суму для задоволення поточних потреб, так і позику на 10 000 гривень на серйозну покупку.
Співпраця з нами має цілий ряд істотних переваг в порівнянні зі зверненням до банківських установ.

..... читати повнiстю
Чого чекати власникам єврономерів у 2021 році: нові законопроекти, великі штрафи та мораторій на їх застосування
10.02.2021

На початок 2021 року штрафувати власників нерозмитнених автомобілів на європейських номерах мали змогу, як працівники митниці, так і дорожні патрульні.

Однак, не все так погано. З нашої статті Ви дізнаєтесь до чого домовились Олександр Ковальчук та Антон Геращенко, та які законопроекти, що полегшать життя власників євроблях, вже зараз розглядаються у Верховній Раді.

..... читати повнiстю
Чим здивувати кохану людину на 14 лютого? ТОП-10 найбільш популярних ідей
08.02.2021

У суєті буднів ми зазвичай забуваємо про наших коханих, про тих, хто завжди поруч, хто зігріває нас своїм теплом і любов'ю. День святого Валентина - ідеальний час, щоб показати, як ми їх цінуємо та кохаємо. Ми підібрали для вас 10 найбільш ідеальних подарунків для ваших половинок.

..... читати повнiстю