menu
0 800 301 008 АвторизацiяАвторизацiя

Нові можливості для твоєї кредитної картки

Новини

Як правильно користуватися кредитним сервісом під час карантину?
18.01.2021

Зараз, у тяжкі часи карантинних обмежень, коли є висока небезпека заразитися коронавірусом, люди змушені максимально відповідально ставитись до свого здоров'я та ретельно планувати відвідування різних місць. А як же бути, якщо раптово знадобилися гроші? Звичайно ж скористатися кредитним сервісом онлайн, адже у цієї системи є маса переваг.

..... читати повнiстю
Що таке гаджет і де їх можна купити найдешевше?
12.01.2021

Гаджет - це дуже популярне зараз слово. Його ми чуємо практично щодня. У нашій статті ми постаралися розібратися що ж таке гаджети, які види гаджетів бувають, і головне, де їх можна купити найдешевше.
Гаджет (від англійського gadget - пристосування, пристрій) - маленький пристрій, який використовується для полегшення і вдосконалення життя. Воно зазвичай сполучається з іншим, більшим девайсом (зазвичай стаціонарним комп'ютером, ноутбуком або смартфоном). І, в основному, не може коректно виконувати всі свої функції без нього.
А тепер давайте розберемося які ж види гаджетів присутні у вільному продажі на ринку України, як їх правильно підібрати і де їх можна придбати якнайдешевше.

..... читати повнiстю
Новорічні Свята - найкращий час для покупок
06.01.2021

Новорічні свята, а особливо період на початку січня, - це чудовий час для великих покупок. По-перше, в магазинах вже немає знайомого передноворічного ажіотажу - все спокійно та розмірено. А по-друге, а в більшості магазинів не тільки все ще діє новорічна знижка, а й додається нова, пов'язана з сезонним січневим зменшенням попиту і купівельної спроможності населення.

..... читати повнiстю
Рецепти новорічних страв у країнах світу
28.12.2020

Новий рік – це свято люблять усі люди, незалежно від країни проживання, віку і статі. Саме в цей період трапляються справжні дива, і саме в цей період обличчя сяють справжніми посмішками.

Передноворічна метушня, купівля подарунків та прикрашання житла – все це робиться для того, щоб зібрати за Новорічним столом рідних, близьких та друзів. А чим здивувати гостей? Олів'є та оселедець під шубою давно втратили свою популярність, а звичайна запечена курка не додає святковості банкету. Пропонуємо вам розглянути найпопулярніші рецепти різних країни світу та здивувати своїх гостей вишуканими, пікантними та неперевершеними стравами.

..... читати повнiстю