menu
0 800 301 008 АвторизацiяАвторизацiя

Нові можливості для твоєї кредитної картки

Новини

Додаток «Дія»: переваги та недоліки
24.03.2021

Вже з квітня минулого року в Україні був запущений та активно використовується додаток "Дія". За цей час його переваги оцінили більше мільйона наших співгромадян.

..... читати повнiстю
Хто має право на пільгові пенсії
16.03.2021

Згідно з чинним законодавством нашої країни, працівники, що зайняті на шкідливому та важкому виробництві мають право на пільгові пенсії. Що ж таке ця «пільгова пенсія», кому та за яких умов вона призначається? Та як уникнути помилок, при її оформленні?

..... читати повнiстю
Чому банк може відмовити у видачі кредиту?
15.03.2021

Інколи особи, що звертаються в банківські установи з метою оформлення кредиту, отримують відмови. Причини таких ситуацій можуть бути абсолютно різними, проте є певний перелік найпоширеніших, і саме про них читайте у нашій статті.

..... читати повнiстю
Експресс кредит онлайн
10.03.2021

Якщо дуже терміново потрібні гроші на недовгий період, то експрес кредит зможе оперативно розв’язати Вашу фінансову проблему! Усього декілька простих кроків і потрібна сума опиниться на вашій банківській картці. Зручність і швидкість, з якою можна оформити експрес позика онлайн в компанії «Нові кредити», оцінили вже багато жителів України. Наша компанія працює як годинник, у нас можна оформити заявку та отримати гроші на картку неймовірно швидко.

..... читати повнiстю