menu
0 800 301 008 АвторизацiяАвторизацiя

Нові можливості для твоєї кредитної картки

Новини

Як отримати земельну ділянку безоплатно
25.02.2021

Чи знали ви що кожен громадянин України має право на земельну ділянку? Так, адже земельні ресурси країни належать народові, тож всі можуть отримати належну їм частку для конкретно прописаних в законі цілей та використовувати її у відповідності.
Отримати земельну ділянку не просто, проте якщо знати чіткий алгоритм дій, підготувати заздалегідь необхідні документи та як слід підготуватися – це можливо. Для отримання консультацій стосовно земельних питань можна скористатися безплатною юридичною допомогою, проте це займе деякий час. В цій статті буде наведені чіткі зрозумілі інструкції, які допоможуть вам швидко пройти увесь шлях до отримання ділянки.

..... читати повнiстю
Як взяти кредит без офіційного працевлаштування?
23.02.2021

Гроші потрібні всім. Особливо гостра потреба в них виникає у людей, які з тих чи інших причин втратили роботу або просто не можуть знайти заробіток на свій смак. Потрапили в таку складну ситуацію? Відсутність роботи - це ще не привід сидіти без грошей або відмовляти собі в маленьких радощах. Компанія «Нові кредити» завжди готова прийти на допомогу співвітчизникам, які потрапили в скрутну фінансову ситуацію, і видати кредит без працевлаштування.

..... читати повнiстю
Як до мінімуму знизити ризик отримати відмову по кредиту?
17.02.2021

Не знаєте, де взяти онлайн кредит на карту без відмови в Україні? Тоді наш сайт - це саме те, що вам потрібно. У нас ви зможете отримати кредит на карту з імовірністю 100%. При цьому ви можете взяти кредит онлайн як на невелику суму для задоволення поточних потреб, так і позику на 10 000 гривень на серйозну покупку.
Співпраця з нами має цілий ряд істотних переваг в порівнянні зі зверненням до банківських установ.

..... читати повнiстю
Чого чекати власникам єврономерів у 2021 році: нові законопроекти, великі штрафи та мораторій на їх застосування
10.02.2021

На початок 2021 року штрафувати власників нерозмитнених автомобілів на європейських номерах мали змогу, як працівники митниці, так і дорожні патрульні.

Однак, не все так погано. З нашої статті Ви дізнаєтесь до чого домовились Олександр Ковальчук та Антон Геращенко, та які законопроекти, що полегшать життя власників євроблях, вже зараз розглядаються у Верховній Раді.

..... читати повнiстю