menu
0 800 301 008 АвторизацiяАвторизацiя

Нові можливості для твоєї кредитної картки

Новини

36% українців регулярно не вистачає грошей на повсякденні потреби
19.01.2021

14 грудня 2020 року Незалежна асоціація банків України (НАБУ) презентувала «Дослідження ринку кредитування в Україні». У його рамках було проаналізовано фактори, які найбільше впливали на існування та розвиток ринку кредитування, а також було проведене масштабне опитування населення та представників малого та середнього бізнесу.
Згідно з даними опитування з ситуацією нестачі коштів на щоденні витрати у 2020 році стикались 36% опитаних, а майже у половини такої аудиторії подібні ситуації трапляються майже щомісяця. 

..... читати повнiстю
Як правильно користуватися кредитним сервісом під час карантину?
18.01.2021

Зараз, у тяжкі часи карантинних обмежень, коли є висока небезпека заразитися коронавірусом, люди змушені максимально відповідально ставитись до свого здоров'я та ретельно планувати відвідування різних місць. А як же бути, якщо раптово знадобилися гроші? Звичайно ж скористатися кредитним сервісом онлайн, адже у цієї системи є маса переваг.

..... читати повнiстю
Що таке гаджет і де їх можна купити найдешевше?
12.01.2021

Гаджет - це дуже популярне зараз слово. Його ми чуємо практично щодня. У нашій статті ми постаралися розібратися що ж таке гаджети, які види гаджетів бувають, і головне, де їх можна купити найдешевше.
Гаджет (від англійського gadget - пристосування, пристрій) - маленький пристрій, який використовується для полегшення і вдосконалення життя. Воно зазвичай сполучається з іншим, більшим девайсом (зазвичай стаціонарним комп'ютером, ноутбуком або смартфоном). І, в основному, не може коректно виконувати всі свої функції без нього.
А тепер давайте розберемося які ж види гаджетів присутні у вільному продажі на ринку України, як їх правильно підібрати і де їх можна придбати якнайдешевше.

..... читати повнiстю
Новорічні Свята - найкращий час для покупок
06.01.2021

Новорічні свята, а особливо період на початку січня, - це чудовий час для великих покупок. По-перше, в магазинах вже немає знайомого передноворічного ажіотажу - все спокійно та розмірено. А по-друге, а в більшості магазинів не тільки все ще діє новорічна знижка, а й додається нова, пов'язана з сезонним січневим зменшенням попиту і купівельної спроможності населення.

..... читати повнiстю