menu
0 800 301 008 АвторизацiяАвторизацiя

Нові можливості для твоєї кредитної картки

Новини

Доставка готової їжі та продуктів: огляд найкращих сервісів
18.12.2020

Карантинні обмеження в період коронакризи, напевно, найбільш сильно змінили роботу сфери громадського харчування. Раніше - якщо хотілося чогось смачного і незвичайного і було лінь або ніколи готувати, до ваших послуг були сотні затишних ресторанчиків з різноманітною кухнею: японською, італійською, грузинською, або ж з традиційною українською. Особливо - це було притаманне містам-мільйонникам. І далеко ходити не треба було. Зазвичай, затишний заклад можна було знайти усього у декількох кроках від власного будинку.
Однак, перший же локдаун, істотно змінив уподобання українців. Ми стали рідше виходити з квартири і воліємо харчуватися вдома, не ризикуючи виходити в громадські місця без крайньої необхідності.
Однак, до хорошого звикаєш швидко. І навіть сидячи тижнями вдома, іноді так хочеться побалувати себе чимось особливим та смачненьким. Ось тому саме на період першого весняного локдауна припав бурхливий ріст різноманітних сервісів доставки їжі. У своїй статті ми постаралися дати вам вичерпні характеристики найпопулярніших з них.

..... читати повнiстю
Новорічні подарунки 2021
16.12.2020

Перед Новорічними святами - найбільшим головним болем для переважної більшості наших співвітчизників стає відповідь на питання: «Що подарувати на новий рік рідним і друзям?».
У нашій статті ми підібрали найбільш цікаві подарунки на новий рік для всіх вікових категорій.

..... читати повнiстю
Рейтинги побутової техніки по надійності та співвідношенню ціна-якість
08.12.2020

Величезний вибір побутової техніки часто збиває сучасного покупця з пантелику. Яку техніку вибрати? За якими критеріями? Пристрою якого виробника віддати перевагу, щоб потім не розчаруватися?
Нижче ми пропонуємо рейтинги побутової техніки. Ми впевнені, що вони допоможуть Вам зробити правильний вибір і не шкодувати про витрачені гроші.

..... читати повнiстю
Тестування на COVID-19: де, що і скільки це коштує?
03.12.2020

Пандемія КОВІД-2019 не залишила байдужим жодного жителя планети Земля, і українці, на жаль, не виняток. Жорсткі карантинні обмеження, масковий режим і безліч народних методів захисту не дають очікуваних результатів і люди змушені самостійно справлятися зі своїми страхами перед хворобою. В нашій статті ми розібрались, які є дослідження на Covid, де їх можна здати та скільки це буде кошувати.

..... читати повнiстю