menu
0 800 301 008 АвторизацiяАвторизацiя

Нові можливості для твоєї кредитної картки

Новини

Де безпечно отримати кредит: МФО чи ломбард?
25.12.2019

В ситуаціях коли швидко потрібні гроші, найдоступнішими варіантами термінової позики для кожного громадянина України стають – МФО та ломбард. Чим відрізняються такі організації, та де безпечніше оформити кредит, про це детальніше у статті.

..... читати повнiстю
Які можуть бути помилки при оформленні кредиту?
20.12.2019

З сучасним ритмом життя, не завжди вистачає часу навіть на елементарні справи, а що ж казати про ситуації, які стосуються фінансових труднощів. Довжелезні черги в банківських установах, величезні теки з документами та затрачені години, аби оформити кредит – така перспектива не до вподоби нікому. В цьому випадку, легшим та швидшим способом отримати гроші стане - кредит онлайн від МФО. Однак, не завжди усім клієнтам вдається з першого разу отримати потрібні кошти, а все це через певні помилки - які ж з них є найрозповсюдженіші, про це детальніше в нашій статті.

..... читати повнiстю
Як економити на шопінгу і виглядати стильно?
16.12.2019

Грошові витрати, що пов’язані з шопінгом,  суттєво впливають на особистий бюджет кожної людини. Зазвичай, твердження «мені нічого одіти» звучало з жіночих вуст, проте диктуючи нові модні тенденції, чоловіки стали більше приділяти уваги своєму зовнішньому вигляду. Як зекономити на одязі та аксесуарах, однак виглядати завжди стильно, саме про це детальніше у нашій статті.

..... читати повнiстю
Як отримати кредит без поручителів?
11.12.2019

Поручитель – це третя особа, що здатна підтвердити зобов’язання позичальника виконувати усі умови договору кредитування. Потреба в поруках з’являється у випадку, якщо позичальник має досить низький рівень доходу, або його платоспроможність викликає у кредитора сумніви. В такій ситуації без поручителя, клієнту отримати позику не вдасться.

..... читати повнiстю