menu
0 800 301 008 АвторизацiяАвторизацiя

Нові можливості для твоєї кредитної картки

Новини

Вигідні покупки у «Чорну п’ятницю»
28.11.2019

Кожен затятий шопоголік знає та з нетерпінням чекає на один з грандіозних розпродажів цього сезону – «Чорну п’ятницю». Офіційно в Україні, цей день припадає на 29 листопада, проте деякі інтернет – магазини починаючи з понеділка, дивують покупців приємними знижками. Популярні сайти зазвичай використовують позначку "Sale" ще впродовж усього наступного тижня після старту акції і це, як не крути, не може не радувати.

..... читати повнiстю
Як покращити кредитну історію?
25.11.2019

Таке поняття, як «погана кредитна історія» у більшості людей асоціюється з жахливим становищем та неможливістю більше отримати позику для непередбачуваних потреб. І справді за своїми кредитами та вчасними виплатами варто обов’язково пильно слідкувати. Однак, бувають різні випадки і коли ситуація вже м’яко кажучи «заплямована» необхідно знати і вміти знайти усі лазівки, аби покращити її.

..... читати повнiстю
Готуємось до лижного курорту!
20.11.2019

Як кажуть в народі – «готуй сани влітку», це твердження стосується не лише цього зимового спорядження, а й лиж та спеціальної екіпіровки. В будь - якому випадку, якщо нічого з нижче переліченого у вас досі не присутнє, цей час буде ідеальним для обновок.

..... читати повнiстю
Як гарантовано отримати кредит за 15 хв?
18.11.2019

Наше повсякденне життя рухається з шаленим ритмом і хочеться, чи не хочеться - потрібно стрімко його наздоганяти. Бувають моменти коли доля провокує неприємні «сюрпризи» і більшість із них пов’язані з фінансами, а точніше з їх відсутністю. В деяких випадках певну суму грошей можна позичити в рідних, чи друзів, проте такі ситуації не завжди приносять задоволення та бувають досить не зручними. Що робити коли до зарплати ще далеко, а гроші потрібні негайно, саме про це ми розкажемо детальніше.

..... читати повнiстю