menu
0 800 301 008 АвторизацiяАвторизацiя

Нові можливості для твоєї кредитної картки

Новини

Кредити онлайн для будь-яких потреб
14.11.2019

Враховуючи розвиток сучасного світу та стрімкий прорив технічного прогресу, повсякденний ритм життя кожної людини швидко заповнюється новими гаджетами, технікою та іншим багатофункціональним устаткуванням.  Вдосконалення та покращення якості побуту відбивається на різноманітних сферах, в тому числі і кредитуванні.

..... читати повнiстю
Всесвітній день шопінгу
11.11.2019

11 листопада весь світ святкує День шопінгу. Таке свято виникло ще 10 років тому, завдяки популярному китайському інтернет - майданчику «Alibaba Group». Наскільки б не були цікавими розповіді про історію започаткування цього особливого дня, проте основним залишається - розпродажі та кількість знижок на товари.

..... читати повнiстю
Як підготувати автомобіль до зими?
07.11.2019

З настанням нового холодного сезону, зима стає випробовування не лише для водіїв, а й для їх автомобілів. Підвищення вологості, сильні морози, ожеледиця та коливання температури  - всі ці фактори погіршують стан вашого «залізного» друга. Однак, варто правильно укомплектувати та підготувати машину до зими і ви уникнете неприємних наслідків.

..... читати повнiстю
Як обернути кредитну історію на свою користь
20.03.2019

Для того, щоб взяти кредит важливо надати перелік документів, основним з яких є кредитна історія. Саме вона часто є тим самим вирішальним фактором, який визначає отримаєте ви кредит чи ні.

..... читати повнiстю