menu
0 800 301 008 АвторизацiяАвторизацiя

Нові можливості для твоєї кредитної картки

Новини

Як заощадити на кредиті
05.03.2019

Через різні життєві ситуації люди звертаються в МФО та банки з необхідністю взяти кредит. У цій статті ви дізнаєтесь, як зекономити та оформити позику на більш вигідних умовах.

..... читати повнiстю
Чого українцям чекати від нових умов кредитування
28.02.2019

Ще в липні 2018 року було прийнято новий закон про кредитування, який повинен був відродити популярність цієї системи фінансових відносин в Україні. Але деякі витримки із закону викликають питання про те, кого захищає держава - кредитора або позичальника. Відповідь проста - всіх. Зміни насамперед торкнуться таких аспектів:

..... читати повнiстю
Чи випустять з кредитом за кордон
25.02.2019

Якщо ви збираєтеся за кордон, але у вас є кредит, виникає питання – чи пропустять вас на митниці або будуть з цим проблеми. На практиці наявність заборгованості перед банком або МФО не впливає на виїзд з країни, а банк не може вам заборонити свободу переміщень. Але є так званий «чорний список», члени якого не можуть виїхати за кордон. Розберемося, в якому випадку вам можуть обмежити пересування з країни, і що з цим робити.

..... читати повнiстю
Прострочили кредит - що потрібно робити в цьому випадку
25.02.2019

Багато клієнтів думають, що процес оформлення кредитного договору – найскладніший. Але насправді виплатити позику – ось головне завдання. Ніхто не застрахований від непередбачених ситуацій і, якщо ви прострочили виплату на 1-2 доби, нічого страшного в ситуації немає. Але якщо ви регулярно сплачуєте невчасно, накопичується пеня, погіршується кредитна історія, а увійти в звичний графік стає складніше. З цієї статті ви дізнаєтеся, що робити, якщо прострочили виплати по кредиту.

..... читати повнiстю