menu
0 800 301 008 АвторизацiяАвторизацiя

Нові можливості для твоєї кредитної картки

Новини

Депозитний рік або в чи є ризик депозитів в 2019 році
20.03.2019

Чи варто робити депозитні вкладення - одна з перших тем, з якими стикається на початку року кожен, хто хоче мудро розпорядитися фінансами. Питання хвилююче і актуальне, адже від цього багато в чому залежить чи вдасться зберегти гроші або вони будуть знецінені черговою хвилею інфляції.

..... читати повнiстю
Як швидко знайти гроші: кращі варіанти
18.03.2019

Деякі життєві обставини вимагають грошей прямо зараз. На такий варіант, як чекати зарплату або несподіваний прибуток сподіватись не доводиться, а на «чорний день» нічого не відкладено. Доводиться вдаватися до інших способів швидкого отримання ресурсів. Минаючи варіанти висадки монет, які практикував Буратіно або прямого грабунку, як Кіт Базиліо, пропонуємо розглянути менш казкові джерела.

..... читати повнiстю
Вікові обмеження для кредитів: в якому віці можна взяти кредит
18.03.2019

Питання кредитів на сьогоднішній день дійсно актуальне. Все більше громадян звертаються за позикою до банківської системи. Але важливо враховувати всі нюанси цієї операції. Наприклад - вікові обмеження.

..... читати повнiстю
Де краще брати кредити: в банках або МФО
05.03.2019

Коли виникає необхідність взяти кредит, людина частіше звертається в банк. Але в деяких випадках немає потреби витримувати тривалу процедуру оформлення, краще розглянути альтернативу — мікрофінансові організації (МФО). Розберемося, у чому відмінності цих установ, на яких умовах вони видають позику і в яких випадках обрати кожну з них.

..... читати повнiстю