menu
0 800 301 008 АвторизацiяАвторизацiя

Нові можливості для твоєї кредитної картки

Новини

Відмінності лізингу від кредиту
05.03.2019

Крім звичайного кредитування, в Україні розвивається така форма фінансових відносин як лізинг. Діяльність лізингової компанії для багатьох важко зрозуміти, деякі жителі країни не бачать різниці між цими двома формами цільової позики. У статті ми пояснимо, чим відрізняється лізинг від кредиту.

..... читати повнiстю
Види та особливості споживчого кредиту
05.03.2019

Якщо вам терміново знадобилися гроші на покупку товару, нема потреби чекати і збирати кошти. Можна звернутися в банк і оформити споживчий кредит готівкою. Але є нюанси, які потрібно враховувати при оформленні

..... читати повнiстю
Як заощадити на кредиті
05.03.2019

Через різні життєві ситуації люди звертаються в МФО та банки з необхідністю взяти кредит. У цій статті ви дізнаєтесь, як зекономити та оформити позику на більш вигідних умовах.

..... читати повнiстю
Чого українцям чекати від нових умов кредитування
28.02.2019

Ще в липні 2018 року було прийнято новий закон про кредитування, який повинен був відродити популярність цієї системи фінансових відносин в Україні. Але деякі витримки із закону викликають питання про те, кого захищає держава - кредитора або позичальника. Відповідь проста - всіх. Зміни насамперед торкнуться таких аспектів:

..... читати повнiстю