menu
0 800 301 008 АвторизацiяАвторизацiя

Нові можливості для твоєї кредитної картки

Новини

Що таке кредитні канікули?
06.01.2020

Проблеми з виплатами по кредитному договору можуть виникнути в кожного, адже економічний стан та рівень доходів населення залишається невисоким. Звичайно, що нікому не хочеться переплачувати кошти за прострочення, тому аби уникнути таких моментів варто спробувати знайти компроміс. Кредитні канікули - можуть стати оптимальним виходом з ситуації.

..... читати повнiстю
Банк чи кредитна компанія? Що обрати?
02.01.2020

Кредитний ринок України значно зріс за кілька останніх років. Проте, за статистичними даними найбільш популярним запитом в пошуковій системі, залишився - «швидкий кредит онлайн». Кредитні організації по правді отримали своє заслужене місце, помалу витісняючи з сектору банківські структури. Однак, давайте розглянемо різницю між банком та кредитною компанією.

..... читати повнiстю
З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!
31.12.2019

Шановні клієнти компанії «Нові кредити»!

Хочемо від щирого серця привітати Вас з Новим 2020 Роком та наступаючими різдвяними святами!

..... читати повнiстю
Новий рік не за горами! Як бюджетно відсвяткувати?
27.12.2019

Всього лише за кілька днів до кожних дверей українців постукає та завітає Новий 2020 Рік. Напевне усі жителі нашої країни чекають від прийдешнього свята особливих подарунків та несподіваних сюрпризів. Поруч із цими дрібницями, бюджет на святкування Нового року виливається в «кругленьку копієчку», і варто серйозно задуматись як грамотно організувати святкування, аби не залишитись без усіх грошей.

..... читати повнiстю