menu
0 800 301 008 АвторизацiяАвторизацiя

Нові можливості для твоєї кредитної картки

Новини

Де краще брати кредити: в банках або МФО
05.03.2019

Коли виникає необхідність взяти кредит, людина частіше звертається в банк. Але в деяких випадках немає потреби витримувати тривалу процедуру оформлення, краще розглянути альтернативу — мікрофінансові організації (МФО). Розберемося, у чому відмінності цих установ, на яких умовах вони видають позику і в яких випадках обрати кожну з них.

..... читати повнiстю
Відмінності лізингу від кредиту
05.03.2019

Крім звичайного кредитування, в Україні розвивається така форма фінансових відносин як лізинг. Діяльність лізингової компанії для багатьох важко зрозуміти, деякі жителі країни не бачать різниці між цими двома формами цільової позики. У статті ми пояснимо, чим відрізняється лізинг від кредиту.

..... читати повнiстю
Види та особливості споживчого кредиту
05.03.2019

Якщо вам терміново знадобилися гроші на покупку товару, нема потреби чекати і збирати кошти. Можна звернутися в банк і оформити споживчий кредит готівкою. Але є нюанси, які потрібно враховувати при оформленні

..... читати повнiстю
Як заощадити на кредиті
05.03.2019

Через різні життєві ситуації люди звертаються в МФО та банки з необхідністю взяти кредит. У цій статті ви дізнаєтесь, як зекономити та оформити позику на більш вигідних умовах.

..... читати повнiстю