Новорічні Свята – найкращий час для покупок

Новорічні свята, а особливо період початку січня – це чудовий час для великих покупок. По-перше, в магазинах вже немає знайомого передноворічного ажіотажу – все спокійно та розмірено. А по-друге, а в більшості магазинів не тільки все ще діє новорічна знижка, а й додається нова, пов’язана з сезонним січневим зменшенням попиту і купівельної спроможності населення.

Новорічні акції на автомобілі – нові та б/у

Фахівці заявляють, що пік попиту на автотранспорт спостерігається навесні та восени. Відповідно, в цей час продавці (як салони, так і приватники) максимально підвищують ціни в надії продати свій транспортний засіб якнайдорожче. Тому кращий час для покупки автомобіля – кінець грудня – початок січня. Це час сезонного спаду попиту. І не тільки на автомобільному ринку. У цей період не тільки автосалони акції знижки пропонують максимально великі, а й приватні продавці досить суттєво знижують ціни. Також в цей період багато автосалонів пропонують знижки на нові авто торішнього модельного ряду.

Новорічні свята також найкращий час для придбання б/у або нового авто на аукціонах в США, і ось чому:

  1. Основні гравці на автомобільних аукціонах у Сполучених Штатах Америки – це різноманітні місцеві брокери, дилери та перекупники. Однак вони, як і більша частина середнього класу в США, вважають за краще проводити Різдвяні свята з родиною, а не в пошуках вдалої оборудки на онлайн авто аукціонах. А це, у свою чергу, призводить до того, що кількість відвідувачів сайтів зменшується в рази, а, відповідно, підвищувати ставки та брати участь в торгах буде набагато менша кількість людей. Продавці ж в свою чергу хочуть продати своє авто щонайшвидше, тому і пропонують передноворічні знижки. У підсумку ціна на обраний вами автомобіль може виявитися набагато нижче звичайної.
  2. Чим більше будуть знижки на автомобіль, тим нижче буде в кінцевому підсумку ціна за автомобіль. А, отже, тим менше будуть комісійні самого аукціону, і, що ще більш приємно, тим менше буде коштувати його митне оформлення в нашій країні.
  3. Також на зниження попиту на б/у авто з США та зменшення їх вартості, впливає те, що в багато хто поспішає придбати авто до грудня, щоб отримати контейнер з подарунком ще перед Новорічними святами. Адже в кінці грудня – на початку січня через велику кількість вихідних днів час на доставку та розмитнення може збільшитися в рази. Тим більше, що в цей час багато компаній та офіційних установ працюють в розслабленому режимі, а деякі взагалі відпускають весь колектив у відпустки до закінчення Новорічних свят. Це теж впливає на розмір знижок на авто. Однак, в кінці січня можна очікувати відновлення звичайного попиту на авто.

Сайти американських автомобільних аукціонів дуже прості та інтуїтивно зрозумілі. І, якщо ви знаєте англійську мову хоча б на елементарному рівні, ви зможете запросто на ньому зареєструватися, вибрати цікаві моделі та взяти участь в торгах. При виборі – уважно ознайомтеся з історією автомобіля, його станом, пробігом. У США зазвичай не схильні лукавити і пишуть реальну інформацію про стан свого «залізного коня». Ще одна важлива вимога: вибирайте тільки ті авто, які ви зможете легально розмитнити в Україні.

Що ще варто купувати під час Новорічних свят?

Початок січня також найкращий час для того, щоб купити кондиціонер по акції і з гарною знижкою або меблі для дому. На кондиціонери, в зв’язку з сезонним падінням попиту, на початку січня спостерігаються воістину грандіозні знижки. Що ж стосується меблів – то тут треба стежити за акціями в улюблених магазинах. Цілком ймовірно січневе зниження попиту спричинить старт додаткових знижкових і аукціонних програм. Зима також вдалий час для покупки нової побутової техніки. Багато рітейлерів пропонують акції на холодильники, знижки на телевізори, та й багато інших цікавих програм. І холодильник і пральну і посудомийну машини, та й іншу велику побутову техніку фахівці в області рітейлу радять купувати теж на початку січня, відразу після Нового року. Влітку подібна техніка користується великим попитом, тому що її купують для дач і заміських будинків. А восени техніку купують для щойно куплених або відремонтованих квартир. Також у багатьох магазинах все ще проводяться новорічні розпродажі, тому, якщо дуже пошукати можна навіть знайти акції на телевізори та іншу електроніку.

А якщо Вам не вистачає грошей на покупку, Ви завжди можете звернутися в компанію «Нові Кредити» і отримати додаткову суму грошей на найбільш вигідних на ринку України умовах.