Новий рік не за горами! Як бюджетно відсвяткувати?

Всього лише за кілька днів до кожних дверей українців постукає та завітає Новий 2020 Рік. Напевне усі жителі нашої країни чекають від прийдешнього свята особливих подарунків та несподіваних сюрпризів. Поруч із цими дрібницями, бюджет на святкування Нового року виливається в «кругленьку копієчку», і варто серйозно задуматись як грамотно організувати святкування, аби не залишитись без усіх грошей.

Плануйте бюджет та складайте список покупок

Така поради стане вигідним лайфхаком для кожного, адже якщо визначити певну суму для святкування, за її межі буде складно вийти. Плануйте розумно усі покупки, адже новорічне застілля лише на перший погляд витратне, досить цікавою альтернативою величезним тазам з олів’є, стане кілька закусок, основне блюдо та легкий десерт.

Не забувайте про знижки та новорічні розпродажі

Передноворічна метушня в супермаркетах напевне знайома абсолютно усім. Однак, саме в цей час можна знайти найбільш вигідні ціни на продукти харчування, а також ялинкові прикраси, одяг, іграшки та оригінальні подарунки. Головне, не пропустити такі шалені розпродажі.

Розраховуйтесь за покупки готівкою

Популярне твердження про зручність банківської карти ніхто і ніколи не заперечував. Проте, вже давно доведено, що якщо «забути» усі картки вдома, а вийти на шопінг лише з певними коштами в гаманці, це очевидно зекономить вам кругленьку суму грошей.

Використовуйте «грошову подушку»

Святкування – це завжди приємний процес, проте не варто забувати і про додаткові витрати. Якщо грошей бракує, попіклуйтесь про так звану «грошову подушку». Оформляйте кредит онлайн на супер вигідних умовах за кілька хвилин на сервісі «Нові кредити». Наша компанія пропонує отримати гроші на карту легко та просто, за допомогою мобільного телефону та навіть не виходячи із дому.

Святкуйте з близькими, отримуйте приємні емоції, а про гроші можете не хвилюватись. Залиште усі фінансові труднощі професіоналам компанії «Нові кредити».