menu
0 800 301 008 АвторизацiяАвторизацiя

Нові можливості для твоєї кредитної картки

Поширені запитання

Як отримати кредит

1. Оформлення заявки

Для оформлення кредитної заявки вам потрібно скористатися калькулятором, який знаходиться на головній сторінці сайту novikredyty.com.ua.

Якщо Ви раніше вже користувалися нашими послугами, то наступні кредитні заявки Ви можете подати в Особистому кабінеті на сайті.


2. Заповнення анкетних даних


Після оформлення заявки вам необхідно заповнити анкетні дані. Вкажіть соціальну інформацію про Вас, а також дані паспорту (нового або старого зразка), ІПН і дані Вашої банківської картки. Рішення по заявці приймається автоматично системою, результат Ви дізнаєтесь через деякий час в особистому кабінеті. 

3. Підтвердження платіжної картки


Підтвердження вашої банківської карти виконується для того, щоб переконатися в тому що саме Ви є її власником а також для зарахування на неї кредитних коштів. На картці автоматично заблокується грошова сума до 1,00 грн. Гроші з рахунку не знімаються і будуть розблоковані через деякий час. Саме тому важливо, щоб на Вашій картці було знято ліміти на платежі в інтернет та інші обмеження і була наявна достатня для перевірки сума до 1,00 грн. Якщо Ви для отримання грошових коштів вказуєте дані чужої картки, то система в цілях безпеки, відхилить Вашу заявку.


4. Отримання коштів


Система приймає рішення миттєво і автоматично. За потреби уточнення деталей заявки до Вас зателефонує наш кредитний фахівець. Обробка заявок, що потребують уточнення деталей по телефону, відбувається з 8:30 до 22:00 щодня без вихідних. Для того щоб дізнатись статус Вашої заявки, авторизуйтесь в системі та перейдіть в особистий кабінет. Після обробки вашої заявки в особистому кабінеті на нашому сайті в розділі "Мої кредити" Ви побачите оновлений статус заявки.


Зверніть увагу! Якщо заявка була схвалена, Ви маєте ретельно ознайомитися з умовами кредитного договору у вашому Особистому кабінеті на сайті. Головною та обов’язковою умовою перерахування нами коштів на картку є Ваша згода з умовами договору.

В основному, гроші зараховуються на картку клієнта миттєво після підписання договору. У виняткових випадках кошти можуть поступити на рахунок пізніше - це залежить від робочого регламенту банку, в якому була відкрита Ваша картка.

Кількість заявок на кредит

Ви можете подавати не більше 3 заявок щодня.

Для оформлення заявки ви тільки один раз реєструєте ваші особисті дані, а усі наступні заявки ви оформляєте тільки в Особистому кабінеті обираючи потрібну вам суму і тривалість кредитування.

Максимальна сума і строк кредитування

Під час подання першої заявки на кредит доступна вам сума має обмеження в 5 000 грн. Система автоматично аналізує надані вами анкетні дані, оцінює платоспроможність за кредитною історією та визначає доступну на сьогодні суму першого кредиту. 

З кожним подальшим оформленням та своєчасним погашенням кредитів доступна вам сума збільшуватиметься відносно суми останніх кредитів. Максимальна сума повторного кредиту становить 10 000 грн.

Зверніть увагу!

Термін та суму кредиту ви обираєте за допомогою кредитного калькулятора під час оформлення заявки на сайті або через Особистий кабінет. Мінімальний і максимальний термін кредитування становить від 2 до 61 днів з урахуванням можливої пролонгації (і може бути зменшено з ініціативи клієнта без жодних штрафів чи ін.нарахувань).

Якщо з якихось причин до кінця терміну ви не можете погасити заборгованість, то можете використати послугу пролонгації, яку можна активувати в Особистому кабінеті або оплативши повну суму заборгованості по нарахованим на день оплати процентам. В такому 

Наскільки швидко надійдуть кошти

З моменту оформлення заявки на кредит і до моменту отримання вами грошових коштів зазвичай проходить усього декілька хвилин.

Якщо ви зазначили в заявці картку Приватбанку, кошти надійдуть майже миттєво. На банківські карти будь-яких інших банків України грошові нарахування приходять впродовж доби, але з великою ймовірністю нарахування коштів буде впродовж години.

Щоб дізнатися точні встановлені банком терміни переказу грошових коштів на ваш рахунок, ви можете зателефонувати на гарячу лінію банку, яким видана ваша карта.

ВАЖЛИВО! Нарахування процентів відбувається з дня отримання вами коштів на картку. Система отримує миттєво автоматичне сповіщення про те, що кошти вами отримано і з цього моменту починається автоматичний процес нарахування процентів.

Отримали менше, ніж в заявці

Якщо ви отримали суму грошей менше вказаної вами в заявці на онлайн кредит, рекомендуємо зв'язатися з банком, який видав вам картку. Банк може брати комісію за поповнення карткового рахунку. Уточнюйте інформацію з приводу тарифу на обслуговування. Також, ви можете перевірити виписку у вашому інтернет-банкінгу чи уточнити розмір комісії банку за переказ коштів на вашу картку через гарячу лінію банку що видав вашу картку.

 

Чи треба надавати фото паспорта

Оформлення кредитних заявок в Novi Kredyty відбувається за допомогою автоматичної системи аналізу даних. В автоматичному процесі обробки ваших заявок на отримання кредиту не використовується фото вашого паспорта. Для оформлення заявки досить заповнити особисті та соціальні анкетні дані (ПІБ, ІПН, паспортні дані, адреса реєстрації та проживання, дані щодо працевлаштування тощо).

Зверніть увагу! У виняткових випадках, з метою запобігання шахрайським діям з персональними даними, наші співробітники відділу верифікації можуть просити вас надати фото документів та ваше фото з розгорнутим паспортом чи іншим документам, що посвідчують особу, для прийняття позитивного рішення по вашій кредитній заявці. В такому випадку вам буде надіслано повідомлення або надійде дзвінок з проханням завантажити такі фото у ваш особистий кабінет на нашому сайті.

Як продовжити кредит

Якщо з якихось причин ви не маєте можливості погасити кредитну заборгованість в зазначений в договорі термін, ми наполегливо не радимо допускати прострочення адже штрафні проценти складають 3% за кожен день прострочення кредитну.

Натомість скористайтеся послугою пролонгації. Ця послуга допомагає вам у продовженні терміну оплати за договором до 30 днів додатково до договору позики, який було укладено, і термін якого минув, без нарахування штрафних процентів і ця дія не псує вашу кредитну історію.

Розроблені нами спеціально для вас умови продовження терміну дозволять вам безкоштовно скористатися цією послугою.

Для того щоб скористатися послугою пролонгації, ви маєте спершу сплатити суму нарахованих за час користування вами позикою відсотків. 

Послугою можна користуватися до десяти разів.

У Особистому кабінеті ви завжди можете дізнатися точну суму заборгованості з нарахованими на поточну дату процентами по вашому кредиту, а також ми автоматично відобразимо вам точну суму, яку необхідно заплатити для активації послуги пролонгації.