menu
0 800 301 008 АвторизацiяАвторизацiя

Нові можливості для твоєї кредитної картки

Поширені запитання

Як отримати кредит

1. Оформлення заявки

Для оформлення кредитної заявки вам потрібно скористатися калькулятором, який знаходиться на головній сторінці сайту novikredyty.com.ua.

Якщо Ви раніше вже користувалися нашими послугами, то наступні кредитні заявки Ви можете подати в Особистому кабінеті на сайті.


2. Заповнення анкетних даних


Після оформлення заявки вам необхідно заповнити анкетні дані. Вкажіть соціальну інформацію про Вас, а також дані паспорту (нового або старого зразка), ІПН і дані Вашої банківської картки. Рішення по заявці приймається автоматично системою, результат Ви дізнаєтесь через деякий час в особистому кабінеті. 

3. Підтвердження платіжної картки


Підтвердження вашої банківської карти виконується для того, щоб переконатися в тому що саме Ви є її тримач а також для зарахування на неї кредитних коштів. На картці автоматично заблокується грошова сума до 1,00 грн. Гроші з рахунку не знімаються і будуть розблоковані через деякий час. Саме тому важливо, щоб на Вашій картці було знято ліміти на платежі в інтернет та інші обмеження і була наявна достатня для перевірки сума до 1,00 грн. Якщо Ви для отримання грошових коштів вказуєте дані чужої карти, то система в цілях безпеки, відхилить Вашу заявку.


4. Отримання коштів


Система приймає рішення миттєво і автоматично. За потреби уточнення деталей заявки до Вас зателефонує наш кредитний фахівець. Обробка заявок, що потребують уточнення деталей по телефону відбувається з 8:30 до 22:00 щодня без вихідних. Для того щоб дізнатись статус Вашої заявки, авторизуйтесь в системі та перейдіть в особистий кабінет. Після обробки вашої заявки в особистому кабінеті на нашому сайті в розділі "Мої кредити" Ви побачите оновлений статус заявки.


Зверніть увагу! Якщо заявка була схвалена, Ви маєте ретельно ознайомитися з умовами кредитного договору у вашому Особистому кабінеті на сайті. Головною та обов’язковою умовою перерахування нами коштів на картку є Ваша згода з умовами договору.

В основному, гроші зараховуються на карту клієнта миттєво після підписання договору. У виняткових випадках кошти можуть поступити на рахунок пізніше - це залежить від робочого регламенту банку, в якому була відкрита Ваша картка.

Кількість заявок на кредит

Ліміт кредитних заявок обмежений тільки на кількість поданих за один день (не більше трьох).

Для оформлення заявки ви тільки один раз реєструєте ваші особисті дані, а усі наступні заявки ви оформляєте тільки в Особистому кабінеті обираючи потрібну вам суму і тривалість кредитування.

Максимальна сума і строк кредитування

Під час подання першої заявки на кредит доступна вам сума має обмеження в 3 000 грн. З кожним подальшим оформленням кредитів доступна вам сума збільшуватиметься відносно суми останніх кредитів та дотримання норм їх виплати. Максимальна сума повторного кредиту становить 5 000 грн.

Зверніть увагу! Термін та суму кредиту ви обираєте за допомогою кредитного калькулятора на головній сторінці сайту та через Особистий кабінет. Мінімальний і максимальний термін кредитування від 2 до 60 днів. Якщо з якихось причин до кінця терміну ви не можете погасити заборгованість, то можете використати послугу пролонгації (в останньому рядку кредитування) оформляється в Особистому кабінеті.

Наскільки швидко надійдуть кошти

Після оформлення заявки на кредит і до моменту отримання вами грошових коштів очікування займе декілька хвилин.

Якщо ви є утримувачем карти Приватбанку або карти користувача системи Приват24 і Liqpay, то кошти отримуєте відразу ж. На банківські карти будь-яких інших банків України грошові нарахування приходять впродовж 3 робочих днів, але з великою ймовірністю нарахування коштів буде впродовж години.

Щоб дізнатися точні встановлені банком терміни переказу грошових коштів на ваш рахунок, ви можете зателефонувати на гарячу лінію банку, яким видана ваша карта.

Отримали менше ніж в заявці

Якщо ви отримали суму грошей менше вказаної вами в заявці на онлайн кредит, рекомендуємо зв'язатися з банком, який видав вам карту. Банк може брати комісію за поповнення карткового рахунку. Уточнюйте інформацію з приводу тарифу на обслуговування. Також, ви можете перевірити виписку ваших банківських витрат.

 

Чи треба надавати фото паспорта

Оформлення кредитних заявок в Novi Kredyty відбувається за допомогою автоматичної системи. В процесі обробки ваших заявок на отримання кредиту не використовується фото вашого паспорта. Для оформлення заявки досить заповнити особисті та соціальні анкетні дані (ПІБ, ІПН і паспортні дані).

Зверніть увагу! У виняткових випадках у зв'язку з несприятливою кредитною історією клієнта наші співробітники відділу верифікації можуть просити вас надати фото з документами для отримання позитивного результату по вашій кредитній заявці. Вам буде відправлено повідомлення або поступить дзвінок з проханням вислати фото з документами.

Як продовжити кредит

Якщо з якихось причин ви не маєте можливості погасити кредитну заборгованість в зазначений в договорі термін то скористайтеся послугою пролонгації. Ця послуга допомагає вам у продовженні терміну оплати без нарахування відсотків і змін у вашій кредитній історії.

Розроблені нами спеціально для вас умови продовження терміну дозволять вам безкоштовно скористатися цією послугою.

Для того щоб скористатися послугою заплатите суму відсотків, що накопичилися по вашій заборгованості.

Послугою можна користуватися до десяти разів.

У Особистому кабінеті ви завжди можете дізнатися точну суму з процентами по вашій заборгованості яку потрібно заплатити для активації послуги пролонгації на будь-який період.