menu
0 800 301 008 АвторизацiяАвторизацiя

Нові можливості для твоєї кредитної картки

Ви завжди можете погасити заборгованість за Вашим кредитом у відділеннях банків України.

Для того, щоб отримати підтвердження оплати в день переказу, і для спрощення процедури погашення заборгованості рекомендуємо здійснювати платежі у відділеннях Приватбанку - платіж буде перерахований на наш рахунок приблизно за 20 хвилин.

Для оплати вам потрібно при собі мати такі реквізити:
код ЄДРПОУ 42152351
мобільний номер телефону, який Ви вказували при заповненні анкетних даних, коли подавали заявку на отримання кредиту.
В касі банку вкажіть касиру ці реквізити та внесіть кошти.

Важливо! Якщо Ви сплачуєте заборгованість в інших банках за реквізитами, ми рекомендуємо дізнаватись точну суму заборгованості в той же день, що і заплановано проведення платежу. Таким чином, якщо це Ваш останній платіж по кредиту, Ви зможете гарантовано погасити всю заборгованість повністю і жодні додаткові проценти не будуть нараховані на залишок.
Якщо оплата кредиту здійснюється у відділенні іншого банку, обов'язково вкажіть особисті дані (ПІБ і ІПН) для того, щоб ми могли ідентифікувати ваш платіж. Якщо дані не були вказані, то перерахування коштів не буде зараховано на погашення Вашого кредиту.

Наші реквізити:
ТОВ «Фінансова компанія «Нові Кредити»
Код ЄДРПОУ 42152351

IBAN UA 56 305299 00000 26502026700681 в АТ КБ «ПРИВАТБАНК»
Призначення платежу: сплата за договором позики від ПІП (ваше прізвище ім'я і побатькові), ІПН.

Зверніть увагу! Платіж без вказаних особистих даних (ПІБ і ІПН) а також з неправильно заповненими даними наших реквізитів залишається у банку, в якому ви робили оплату. Поки не будуть внесені виправлення, ми не можемо отримати перераховані кошти для погашення кредиту.

Грошові кошти, які були сплачені у відділенні банку (за винятком Приватбанку), будуть отримані нами на протязі трьох робочих днів. Під час цього періоду нарахування процентів не зупиняється, оскільки заборгованість вважається сплаченою лише після того, як кошти були нами отримані.

Переконливо просимо зберігайте чеки, отримані вами у банку під час оплати, та для оператовного списання заборгованості надсилайте на нашу електронну адресу info@novikredyty.com.ua.

Якщо виникає затримка при отриманні коштів на наш рахунок і розмір заборгованості в особистому кабінеті не зменшився, зверніться на гарячу лінію нашої служби підтримки клієнтів.

Вам потрібно буде вислати копію ваших чеків для фіксації факту платежу, а також ми зможемо допомогти Вам відкоригувати невірно вказані реквізити при оплаті.