menu
0 800 301 008 АвторизацiяАвторизацiя

Нові можливості для твоєї кредитної картки

Novi Kredyty отримує знеособлену загальну інформацію за результатами статистичних даних: загальної кількості відвідувань Сайту, кількості відвідувань кожної сторінки Сайту. Ця статистична інформація використовується виключно для оцінки рейтингу Сайту, та подальшого покращення його функціоналу, а також для вдосконалення процесу надання фінансових послуг.

Novi Kredyty здійснює збір та обробку наступних інформаційних даних Користувачів під час користування ними Сайтом:

Novi Kredyty заносить дані Користувача до бази персональних даних інтернет-користувачів з моменту першого користування Сайтом, а також постійно на протязі усього періоду користування послугами Novi Kredyty. Строк зберігання даних становить період, протягом якого Користувач користується послугами Novi Kredyty, а також п'ять наступних років після закриття Особистого облікового запису на Сайті та припинення користування послугами Novi Kredyty.

Novi Kredyty здійснює обробку персональних даних Користувача з метою належного надання Користувачу послуг (авторизація, ідентифікація, аутентифікація, відновлення Особистого облікового запису, надсилання інформаційних матеріалів за умови підписки Користувача, відповідей на запити та листування Користувача, а також для інших дій, в яких з’являється необхідність для якісного надання послуг).

Novikredyty використовує знеособлені статистичні дані для таргетингу рекламних та/або інформаційних матеріалів за статтю, віком, тощо; для проведення статистичних досліджень; також може передавати їх будь-якими третіми особами.

Novikredyty має право передати персональні дані чи базу персональних даних, до якої включені персональні дані Користувача, повністю або частково третім особам без повідомлення про це Користувача у таких випадках:

  1. особам, у ведення, володіння або власність яких передано Сайт;
  2. особам, що є пов’язаними/афілійованими з Novikredyty;
  3. новому власнику Novikredyty для оброблення з метою, передбаченою даною Угодою;
  4. іншим користувачам Сайту (як фізичним, так і юридичним особам), якщо на Сайті передбачено відповідний функціонал.

Під час користування Сайтом на його інтернет-сторінках можуть бути присутні коди інтернет-ресурсів інших осіб, у результаті цього інші особи отримують дані, зазначені у пунктах 2.2, 2.3 та 2.4 даної Угоди.

ЗГОДА НА ОБРОБКУ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ ДАНИХ

Клієнт надає згоду на оброблення та передачу операторами мобільного зв'язку Компанією телекомунікаційних даних, зібраних стосовно номерів телефонів вказаних в заявці, з метою виконання укладеного Договору.

Такими інтернет-ресурсами інших осіб є:

  1. системи зі збору статистики відвідувань (наприклад, лічильники LiveInternet, Google Analytics тощо);
  2. соціальні-плагіни (блоки) соціальних мереж (наприклад, Facebook тощо);
  3. системи банеропоказів (наприклад, AdRiver тощо);
  4. інші ресурси.