menu
0 800 301 008 АвторизацiяАвторизацiя

Нові можливості для твоєї кредитної картки

Поширені запитання

Погашення карткою

Ви завжди можете погасити заборгованість у вашому Особистому кабінеті будь-якою карткою, виданою українським банком. 

Якщо оплата не пройшла, Ви маєте звернутися у банк, що видав Вам платіжну картку. Уточніть, чи є на картці, якою ви здійснювали платіж, достатня для оплати сума або обмеження: на кількість платежів в Інтернеті; на кількість транзакцій в день, в місяць.
 

Якщо підтвердилася інформація про обмеження, Вам необхідно тимчасово їх зняти. Для цього зверніться до банку, що видав Вам картку. 


Після того, як банк зніме лімітне обмеження, Ви можете спробувати ще раз здійснити платіж в Особистому кабінеті. Якщо з’ясувалось що оплату відхилено через недостатню суму коштів на картці, оберіть для погашення меншу суму, що не перевищує розмір доступного залишку на картці, і повторіть платіж.


Зверніть увагу! Не всі банки України та платіжні сервіси встановлюють обмеження кількості невдалих транзакцій за день. Переконливо просимо вас звертатися у банк, що видав вам карту, відразу ж після першої невдалої спроби здійснення оплати.

Погашення кредиту картою через Особистий кабінет

Погашення кредитної заборгованості без комісії доступне через Особистий кабінет за допомогою будь-якої банківської картки українських банків. Увійшовши в Особистий кабінет вам потрібно вказати суму платежу і підтвердити дію за допомогою кнопки "Сплатити кредит".

Далі на сторінці банку необхідно буде внести реквізити банківської картки і підтвердити платіж.

Грошові кошти будуть переведені на рахунок Novi Kredyty через деякий час. Сплачена Вами сума миттєво зменшить поточний розмір заборгованості за вашим кредитом.

Як погасити кредит через інтернет-банкінг

Погашення заборгованості по кредиту в Novi Kredyty можна здійснити за допомогою інтернет-банкінгу кожного з банків України.

Спрощена процедура оплати заборгованості доступна в сервісі Приват24:

1. Пройдіть авторизацію Приват24;

2. Далі відкрийте пункт меню "Мої платежі" та оберіть "Створити новий платіж";

3. Знайди нас по назві ТОВ "ФК "Нові Кредити";

4. Перейдіть в пункт "ТОВ "ФК "Нові Кредити" Погашення кредитів";

5. Вкажіть суму та здійсніть оплату.

Novi Kredyty отримає кошти через деякий час.

Точну суму з відсотками по кредиту і суму для повного погашення на момент кінцевого терміну оплати заборгованості Ви завжди можете дізнатися в Особистому кабінеті на сайті.

Чи можна погасити позику частинами

Клієнтам в Novi Kredyty доступна можливість погашення кредитної заборгованості будь-якими зручними частинами.

Зверніть увагу! Основним правилом залишається виплата кредиту до вказаного в договорі терміну погашення. У разі виплати кредиту частинами відсотки налічуватимуться тільки на неоплачену частину кредиту.

Дострокове погашення

Дострокове погашення допустиме і кожен клієнт має право погасити кредит раніше, ніж настане терміну оплати, передбачений в договорі позики. Заздалегідь погашений кредит заощадить вам гроші, які були б витрачені на оплату процентів за користування кредитними коштами. В Особистому кабінеті, ви завжди можете дізнатися точну інформацію про суму, яку потрібно сплатити для погашення кредиту в даний момент або зателефонувавши в службу підтримки по номеру 080 030 10 08 (безкоштовно по Україні з мобільних и стаціонарних телефонів).