menu
0 800 301 008 АвторизацiяАвторизацiя

Нові можливості для твоєї кредитної картки

Поширені запитання

Послуги партнерів

Виникло термінове питання, яке потребує поради адвоката? Не панікуйте, партнер ТОВ «ФК «Нові Кредити», юридичний онлайн-сервіс «STEELLAW» (http://steellaw.com.ua/) пропонує Вам за акційними цінами придбати пакети юридичних послуг та сплатити їх вартість кредитними коштами.

Послуги надають адвокати та юристи, уповноважені та перевірені компанією «STEELLAW» (http://steellaw.com.ua/).

Послуги, що входять до складу пакетів, надаються протягом 30 (тридцяти) днів з дати оформлення пакету.

Пакет послуг активується автоматично в момент успішної оплати. Плата за пакет списується автоматично з вашої банківської платіжної картки, на яку було видано кредит, після Вашої згоди.

Види юридичних послуг Партнера:

Усна консультація адвоката – це надання адвокатом Клієнту усного роз’яснення сутності норм права, що регулюють питання Клієнта, можливих ризиків, методів і способів їх вирішення в межах чинного законодавства України.

Письмова консультація адвоката – це підготовка адвокатом письмового юридичного висновку за запитом Клієнта, з урахуванням норм діючого законодавства та правил ділового обороту, а також надання Клієнту рекомендації щодо шляхів вирішення питання клієнта.

Дзвінок адвоката від імені клієнта – послуга, в межах якої Клієнт надає адвокату доручення щодо здійснення телефонного дзвінка третій особі для проведення переговорів, донесення позиції Клієнта з певного питання та досягнення домовленостей з третьою особою в інтересах Клієнта.

Юридичні послуги від «STEELLAW» нададуть Вам впевненості в прийнятті рішень та у вирішенні проблемних питань.

Адвокат надасть якісну юридичну підтримку і підкаже, як діяти в складних ситуаціях.

Сфери, де можуть бути застосовані послуги:

Сімейне право (укладення шлюбного контракту, розлучення, стягнення аліментів, встановлення батьківства, виїзд з дитиною за кордон);

Трудове право (незаконне звільнення, виплати у зв’язку зі звільненням, оформлення відпустки, оформлення лікарняного, суперечки зі службою зайнятості);

Спадкове право (складення заповіту, спадкування за заповітом та законом, поновлення строку прийняття спадщини, оподаткування спадщини);

Автомобільне право (порушення ПДР, складення європротоколу, оформлення ДТП, оскарження постанови про притягнення до відповідальності, допомога у відносинах із страховою компанією);

Житлове право та нерухомість (купівля-продаж нерухомого майна, перевірка продавця/забудовника, шкода від затоплення, пожежі, руйнування житла, виселення та зняття особи з реєстрації у квартирі).

Та багато інших питань в межах законодавства України.