menu
0 800 301 008 АвторизацiяАвторизацiя

Нові можливості для твоєї кредитної картки

Поширені запитання

Що таке пролонгація кредиту

Послуга пролонгації кредиту дозволяє збільшити термін кредитування. Термін пролонгації встановлюється кредитором або узгоджується обома сторонами. Послуга може бути безкоштовна або мати встановлену плату.

Послуга пролонгації доступна до підключення як до моменту кінцевого погашення заборгованості, так і на увесь період кредитування. У компанії Novi Kredyty після настання дати погашення заборгованості по кредиту буде активований грейс-період, який продовжиться три дні. Впродовж цього періоду ви можете продовжити або повністю погасити кредит без нарахування відсотків. Продовження терміну виплати кредиту за допомогою послуги пролонгації не впливає на вашу кредитну історію та утримує ваш позитивний кредитний рейтинг.

Як оформити пролонгацію

Якщо з якихось причин ви не маєте можливості погасити кредитну заборгованість в зазначений у договорі термін скористайтеся послугою пролонгації. Ця послуга допомагає вам продовжити термін оплати без нарахування відсотків, а також не впливає на вашу кредитну історію. Максимально доступний термін послуги пролонгації складає 30 днів.

У компанії Novi Kredyty передбачена активація послуги пролонгації лише через Особистий кабінет на сайті. Вам треба вказати точний термін пролонгації та виплатити процентну ставку, нараховану на цей період часу за використання кредитних коштів. Поточна Сума з відсотками до оплати буде вам доступна після того, як ви вкажете термін послуги.

Стандартна процентна ставка за використання послуги пролонгації зберігається відповідно до умов Вашого договору.

Зверніть увагу! Якщо ви не змогли сплатити кредит в зазначений у договорі термін і не скористалися послугою пролонгації то потрапляєте в прострочення і вам нараховуватимуться підвищені відсотки. Ситуація, що склалася, негативно позначиться на вашій кредитній історії. Для уникнення цих проблем рекомендуємо вам оформляти послугу пролонгації до настання дати погашення кредиту, вказаної у договорі. Послуга пролонгації не оформляється банківським переказом.

Кількість доступних активацій послуги пролонгації

Послугу продовження періоду кредитування для однієї позики можливо активувати кілька разів, при цьому термін продовження використання кредитних коштів складає 30 днів з початку оформлення послуги.

Наприклад: З урахуванням умов вказаних у договорі потрібно сплатити кредит через 6 календарних днів, то доступний термін на який його можна продовжити за допомогою послуги пролонгації, складе 24 дні.