Що таке кредитні канікули?

Проблеми з виплатами по кредитному договору можуть виникнути в кожного, адже економічний стан та рівень доходів населення залишається невисоким. Звичайно, що нікому не хочеться переплачувати кошти за прострочення, тому аби уникнути таких моментів варто спробувати знайти компроміс. Кредитні канікули – можуть стати оптимальним виходом з ситуації.

Варіанти, як вирішити проблему з виплатами, можна знайти різноманітні. До прикладу, попросити в борг у близьких родичів, провести перекредитування, реструктуризацію та навіть зробити тимчасову відстрочку, тобто кредитні канікули. Останні спосіб стане найбільш актуальним у випадку, якщо у вас є заплановані великі витрати і не вийде заплатити заборгованість.

На період канікул, виплати припиняються на певний період часу, в той момент відсотки та штрафи враховуватись не будуть, а кредитуюча сторона згідно терміну – не зробить ніяких негативних дій.

Варіанти та умови надання кредитних канікул

Аби отримати, власне кажучи, таку відстрочку по виплатах, позичальник повинен звернутись з проханням до фінансової організації. Ні за законом, ні самим договором не визначаються причини та умови кредитних канікул, тому все залежить на пряму від сумлінності клієнта. Якщо позичальник весь час старанно та вчасно сплачував гроші згідно договору, то йому надаються певні переваги, а  серед причин можливі:

  • Декретна відпустка.
  • Тимчасовий виїзд за межі країни.
  • Змагання та подорожі.
  • Хвороба.
  • Наказ про скорочення з посади.
  • Відкриття бізнесу, тощо.

Чи є необхідність в наданні кредитних канікул вирішується безпосередньо працівниками фінансової організації, в залежності від конкретної ситуації.

Компанія «Нові кредити» завжди йде на зустріч своїм клієнтам, тому обрати кредит онлайн у нашій організації – це найбільш безпечний та правильний вибір. Користуйтесь із задоволенням!