Всесвітній день шопінгу

11 листопада весь світ святкує День шопінгу. Таке свято виникло ще 10 років тому, завдяки популярному китайському інтернет – майданчику «Alibaba Group». Наскільки б не були цікавими розповіді про історію започаткування цього особливого дня, проте основним залишається – розпродажі та кількість знижок на товари.

Після такого маркетингового ходу, більшість великих компаній, вслід за китайськими виробниками активно поширили «День шопінгу» і серед своїх сайтів. Якщо ви запеклий любитель покупок, тоді саме ця подія буде для вас найбільш вдалою, а для того, аби підготуватись до неймовірних знижок, користуйтесь нижченаведеними порадами та «лайфхаками» від фанатів вигідних обновок.

1. Визначте бюджет покупок. Для цього варто наперед зайнятись моніторингом своїх речей та грамотно прорахувати усі непередбачувані та заплановані витрати. Коли ви з точністю визначились з сумою, можна сміло переходити до другого кроку.

А якщо грошей на покупки не вистачає, користуйтесь послугою оформлення онлайн позики від компанії «Нові кредити». Гроші на банківську карту всього за 15 хвилин для ваших омріяних покупок.

2. Складіть список необхідних речей. Виконавши всі плани з прорахунком бюджету для шопінгу, можна сміливо складати список та обрати необхідні і бажані товари. Пам’ятайте, що віддавати перевагу варто дійсно необхідним покупкам за найкращою ціною. Не бійтесь консультуватись щодо якості товарів та торгуватись з цінами, адже кожному хочеться придбати дійсно актуальні речі і не переплатити.

3. Купуйте виважено. Не потрібно вестись на повідець хитрощів магазинів, адже зазвичай недобросовісні продавці змінюють ціни не завжди коректно. Прослідкуйте наперед за первинною вартістю товарів, аби дійсно придбати речі вигідно.

В будь – якій ситуації, якщо купити нічого не вдалося, або ж товарів на складі виявилось малувато, ні в якому разі не потрібно засмучуватись, адже в останню п’ятницю листопада буде ще одне не менш грандіозне святкування – «Black Friday».

«Чорна п’ятниця» вже не за горами, а швидкі кредити з мобільного від сервісу «Нові кредити» легко допоможуть отримати гроші на карту та здійснити шопінг вашої заповітної мрії.