Як гарантовано отримати кредит за 15 хв?

Наше повсякденне життя рухається з шаленим ритмом і хочеться, чи не хочеться – потрібно стрімко його наздоганяти. Бувають моменти коли доля провокує неприємні «сюрпризи» і більшість із них пов’язані з фінансами, а точніше з їх відсутністю. В деяких випадках певну суму грошей можна позичити в рідних, чи друзів, проте такі ситуації не завжди приносять задоволення та бувають досить не зручними. Що робити коли до зарплати ще далеко, а гроші потрібні негайно, саме про це ми розкажемо детальніше.

Найлогічнішим виходом з поганого фінансового становища стане оформлення кредиту. Однак, в теперішній час таку процедуру можна здійснити не виходячи з дому. Саме так! Більше ніяких довжелезних черг, товстих папок з документами, переживань щодо позитивної відповіді та пошуків поручителів! Якщо вам вже є 18, потрібно лише:

  • паспорт та ідентифікаційний код;
  • карточка будь – якого українського банку;
  • електронна адреса та контактний телефон;
  • доступ до мережі інтернет та сервісу «Нові кредити».

Термін та суму позики можна обирати самостійно з мінімальною кількістю документів. Однак, варто зауважити, щоб уникнути непорозуміння та гарантовано отримати кредит на карту за 15 хвилин, потрібно переконатись в обслуговуванні та терміні її дійсності.

Етапи оформлення онлайн кредиту

1. Необхідно знайти доступ до мережі інтернет та перейти на сайт компанії «Нові кредити» за посиланням.

2. На головні сторінці сервісу, обрати суму бажаного кредиту.

3. Натиснути «відправити заявку» та заповнити анкету клієнта.

4. Усі ваші дані автоматично потрапляють на опрацювання консультантам, а вам лише потрібно зачекати кілька хвилинок для відповіді.

По всім актуальним питанням можна звертатись до наших кваліфікованих спеціалістів, вони з радістю допоможуть вам в скрутній ситуації та максимально попіклуються про ваші прохання і запити.

Після отримання відповіді щодо результату отримання кредиту, вже за чверть години ви одержите повідомлення про переказ коштів на активну банківську карту.

Приємного користування!