menu
0 800 301 008 АвторизацiяАвторизацiя

Нові можливості для твоєї кредитної картки

Якщо з якихось причин ви не маєте можливості погасити кредитну заборгованість в зазначений у договорі термін скористайтеся послугою пролонгації. Ця послуга допомагає вам продовжити термін оплати без нарахування відсотків, а також не впливає на вашу кредитну історію. Максимально доступний термін послуги пролонгації що оформляється складає 30 днів з моменту оформлення.

У компанії Novi Kredyty для активації послуги пролонгації передбачені два варіанти:

1. Активація послуги через Особистий кабінет на сайті. Вам треба вказати точний термін пролонгації та виплатити процентну ставку нараховану на цей період часу за використання кредитних коштів. Поточна Сума з відсотками до оплати буде вам доступна після того як ви вкажете термін послуги.

Стандартна процентна ставка за використання послуги пролонгації зберігається відповідно до умов Вашого договору.

Зверніть увагу! Якщо ви не змогли сплатити кредит в зазначений у договорі термін і не скористалися послугою пролонгації то потрапляєте в прострочення і вам нараховуватимуться підвищені відсотки. Ситуація що склалася негативно позначиться на вашій кредитній історії. Для уникнення цих проблем рекомендуємо вам оформляти послугу пролонгації до настання дати погашення кредиту вказаної у договорі. Послуга пролонгації не оформляється банківським переказом.