Як оформити моментальний кредит онлайн на карту

Головне, чим відрізняється моментальний кредит, від інших кредитних продуктів, у тому числі банківських, – дуже швидка обробка заявки та моментальне оповіщення про результат запиту. Послуга дозволяє отримати кошти на картку під досить низький %. Це суттєва перевага для позичальника, який не хоче переплачувати.

Зобов’язання клієнта перед МФО

Коли ви оформляєте моментальну позику, ви зобов’язані укласти договір з компанією «Нові кредити». При подачі заявки клієнт повинен вказувати лише правдиву інформацію. Виплачувати моментальний кредит на картку слід у встановлений термін в повному розмірі разом з погашенням нарахованих відсотків.

Що потрібно, щоб оформити моментальний кредит?

Отримати миттєвий кредит на карту доволі просто. Для оформлення заявки позичальникові потрібно буде мати:

 • внутрішній паспорт громадянина України;
 • ідентифікаційний номер;
 • банківську картку;
 • мобільний телефон;
 • вихід в Інтернет.

Моментальні позики 24/7

Багато клієнтів для того, щоб оформити моментальний кредит на картку онлайн, вибирають компанію «Нові кредити» з багатьох причин. Однією з найбільш значущих є те, що оформити кредит онлайн з миттєвим рішенням без довідок можна абсолютно в будь-який час доби, навіть у вихідні та святкові дні.
Безумовно, якщо ви бажаєте взяти кредит моментальний вперше, то вам буде потрібно трохи більше часу на оформлення заявки. Але у будь-якому випадку на оформлення позики вам буде потрібно не більше 5-10 хвилин. А повторне оформлення позики забере у вас не більше 2-х хвилин.

Переваги компанії «Нові кредити»

Безумовно, моментальні позики онлайн пропонують багато МФО. Однак ми маємо ряд істотних переваг перед іншими компаніями:

 • У нас ви зможете взяти кредити на будь-яку суму – від 1 000 до 10 000 гривень.
 • Терміни повернення грошей становлять від 1 тижня до 1 місяця.
 • Компанія «Нові кредити» надає можливість продовжити вашу позику, за умови оплати відсотків за користування позиковими засобами. Також існує можливість реструктуризації боргу, якщо ви потрапили в скрутну життєву ситуацію і поки не можете її виплачувати.
 • «Нові кредити», на відміну від банків, не цікавляться, на які цілі ви будете витрачати ваші моментальні позики на карту без перевірок.
 • Ми не вимагаємо від своїх позичальників збирати величезну кількість непотрібних папірців. Для того, щоб оформити моментальну позику на картку без перевірок цілодобово у нас необхідні тільки паспорт, код й активна картка будь-якого банку України.
 • Взяти моментальну позику на картку в компанії «Нові кредити» можна за 5 хвилин, не виходячи з дому.

Тому, якщо Ви потрапили у важку життєву ситуацію і хочете взяти кредит онлайн на картку моментально, в першу чергу відвідайте наш сайт. Ви самі переконаєтесь, що зараз оформити кредит онлайн моментально дуже просто. Досить мати паспорт, ІПН, картку будь-якого банку нашої країни. Отримати кредит ви зможете буквально з 5-10 хвилин. І головне можна не відкладати на завтра покупку нової техніки або відпустку. Просто скористайтеся послугами компанії «Нові кредити», оформить моментальний кредит – і Ваші фінансові труднощі залишаться далеко в минулому.