menu
0 800 301 008 АвторизацiяАвторизацiя

Нові можливості для твоєї кредитної картки

1. Оформлення заявки

Для оформлення кредитної заявки вам потрібно скористатися калькулятором, який знаходиться на головній сторінці сайту novikredyty.com.ua.

Якщо Ви раніше вже користувалися нашими послугами, то наступні кредитні заявки Ви можете подати в Особистому кабінеті на сайті.


2. Заповнення анкетних даних


Після оформлення заявки вам необхідно заповнити анкетні дані. Вкажіть соціальну інформацію про Вас, а також дані паспорту (нового або старого зразка), ІПН і дані Вашої банківської картки. Рішення по заявці приймається автоматично системою, результат Ви дізнаєтесь через деякий час в особистому кабінеті. 

3. Підтвердження платіжної картки


Підтвердження вашої банківської карти виконується для того, щоб переконатися в тому що саме Ви є її власником а також для зарахування на неї кредитних коштів. На картці автоматично заблокується грошова сума до 1,00 грн. Гроші з рахунку не знімаються і будуть розблоковані через деякий час. Саме тому важливо, щоб на Вашій картці було знято ліміти на платежі в інтернет та інші обмеження і була наявна достатня для перевірки сума до 1,00 грн. Якщо Ви для отримання грошових коштів вказуєте дані чужої картки, то система в цілях безпеки, відхилить Вашу заявку.


4. Отримання коштів


Система приймає рішення миттєво і автоматично. За потреби уточнення деталей заявки до Вас зателефонує наш кредитний фахівець. Обробка заявок, що потребують уточнення деталей по телефону, відбувається з 8:30 до 22:00 щодня без вихідних. Для того щоб дізнатись статус Вашої заявки, авторизуйтесь в системі та перейдіть в особистий кабінет. Після обробки вашої заявки в особистому кабінеті на нашому сайті в розділі "Мої кредити" Ви побачите оновлений статус заявки.


Зверніть увагу! Якщо заявка була схвалена, Ви маєте ретельно ознайомитися з умовами кредитного договору у вашому Особистому кабінеті на сайті. Головною та обов’язковою умовою перерахування нами коштів на картку є Ваша згода з умовами договору.

В основному, гроші зараховуються на картку клієнта миттєво після підписання договору. У виняткових випадках кошти можуть поступити на рахунок пізніше - це залежить від робочого регламенту банку, в якому була відкрита Ваша картка.