Як отримати кредит без поручителів?

Поручитель – це третя особа, що здатна підтвердити зобов’язання позичальника виконувати усі умови договору кредитування. Потреба в поруках з’являється у випадку, якщо позичальник має досить низький рівень доходу, або його платоспроможність викликає у кредитора сумніви. В такій ситуації без поручителя, клієнту отримати позику не вдасться.

Процедура із залученням поручителя, передбачає поділ відповідальності між двома особами (поручителем та позичальником) за повну та своєчасну виплату кредиту. Така необхідність приходить в моменти коли позика береться тривалістю від 1 року і більше. Основним недоліком в цьому випадку стає високий ризик поручителя, адже згідно умови договору ступінь його відповідальності перед фінансовою організацією, така ж як і позичальника.

Швидкі кредити без поручителів на сайті «Нові кредити»

Для того, щоб скористатись кредитом без поручителів у будь – яких банківських установах, позичальнику варто зібрати не лише стандартний пакет документів, а й додатково – довідку про офіційний рівень доходів, інформацію про чисту кредитну історію та дані про майно для застави. Такий список папірців не завжди під силу зібрати значній частині українців, тому кращим способом отримати позику в умовах низької зарплати стане – звернення до компанії «Нові кредити».

Оформити заявку для отримання онлайн займу на сайті МФО , може кожен громадянин України, для цього потрібно лише паспорт, ідентифікаційний код, номер мобільного телефону, реквізити банківської карти та всього кілька хвилин вашого часу. Взяти кредит без поручителів на нашому сервісі можуть студенти, фрілансери, матері в декреті та навіть пенсіонери. 

Завдяки швидким позикам від компанії «Нові кредити» не потрібно більше чекати вторинних доходів, чи «червоніти» шукаючи поручителів для оформлення займу в банківських установах, переходьте на наш сайт та переконайтесь у якісному обслуговуванні  та вигідних умовах кредиту онлайн.