Як підготувати автомобіль до зими?

З настанням нового холодного сезону, зима стає випробовування не лише для водіїв, а й для їх автомобілів. Підвищення вологості, сильні морози, ожеледиця та коливання температури  – всі ці фактори погіршують стан вашого «залізного» друга. Однак, варто правильно укомплектувати та підготувати машину до зими і ви уникнете неприємних наслідків.

Основні правила підготовки машини до холодної пори року

Вчасно «перевзуйте» автомобіль. Торішня зима добре продемонструвала свій характер у вигляді рясних снігопадів та низької температури, тому зимова резина просто необхідність. Якісні шини з хорошими показниками «слашпренінгу» та «аквапланування» суттєво поліпшить зчеплення з слизькими дорогами, підвищать маневреність та скоротять гальмівний шлях. Вартість хорошої гуми звичайно може дуже здивувати, проте завдяки сервісу «Нові кредити» оформити позику онлайн на підготовку машини до зими можна всього за 15 хвилин.

Перевірте АКБ. Саме в холодний сезон ця деталь зазнає підвищеного навантаження. Якщо термін користування акумулятора досягає завершення, варто попіклуватись про заміну ще восени. Однак, коли АКБ справний, потрібно просто перевірити рівень рідини та оглянути клеми і дроти.

Стежте за якістю масла та рівнем антифризу. Масло для автомобіля має бути хорошої в’язкості, адже його основне призначення – змащувати деталі двигуна. Враховуйте його склад та поведінку при низьких температурах. Антифриз захищає двигун не лише від замерзання, а й не допускає корозії. Слідкуйте за його рівнем та співвідношення «вода – антифриз», адже під час сильних морозів, ця рідина може замерзнути.

Замініть склоомивач та щітки склоочисника. Запорукою гарної видимості взимку є справні щітки та морозостійкий склоомивач. Здебільшого гумові очисники тріскаються, стираються та не в змозі нормально виконувати свою роботу, тому варто в першу чергу потурбуватись про їх стан. Також замініть склоомивач на зимовий з властивістю «антизамерзання», це допоможе не потрапити в неприємні ситуації.

Не забудьте про правильну комплектацію машини. Незалежно від марки, чи стану вашого «залізного» друга, варто завжди мати в багажнику такі речі:

  • спеціальну рідину для розмороження замків;
  • ліхтарик та змінні акумулятори  до нього;
  • скребки для очищення снігу;
  • трос і знак аварійної зупинки;
  • лопату для відкопування снігу.

Звичайно, що в кожного водія такий список доповнюється згідно з особистим досвідом, проте не варто нехтувати необхідним і обов’язково піклуватись про свій автомобіль.

Якщо грошей на підготовку автомобіля до зими бракує – «Нові кредити» пропонують легке оформлення кредиту онлайн швидко, зручно та не виходячи з дому.